Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

Mira104 12:27, 27 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
To Bożenka ja też do Ciebie z prośba, nie daje mi to spokoju zerknij na moje bobo One wyglądają inaczej niż u Ciebie i zastanawiam się co właściwie ja mam
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Mira104 12:33, 27 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Mira104 12:38, 27 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
sorki zamiast u siebie to u Ciebie piszę
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
goska 22:28, 27 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Przepieknie...przecudnie...bede napewno sie wzorowala na Twoim ogrodzie byloby cudownie chociaz troszke miec tak pieknie jak u Ciebie. Zastanawiam sie czy sama projektowalas ogrod?? Efekt tak czy inaczej jest bajeczny.
____________________
gosia
elka_ 10:22, 28 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Bożenko, witam się w Twoim wątku

Jestem dopiero na 45 stronie, bo czytam zdanie po zdaniu, dużo notuję, tyle dobrych rad dajesz dziewczyno

Ogród powala, moja córka (nie ma wątku) też czyta z zapartym tchem, bo jest miłośniczką hortensji.

Bożenko, przychodzę z zapytaniem, co dolega mojej hortensji pnącej, zdjęcie u mnie http://www.ogrodowisko.pl/watek/6950-w-zgodzie-z-natura?page=37#post_2

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
bozga 16:48, 28 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Mira104 napisał(a)
To Bożenka ja też do Ciebie z prośba, nie daje mi to spokoju zerknij na moje bobo One wyglądają inaczej niż u Ciebie i zastanawiam się co właściwie ja mam


Coś wieczorem wymyślimy, teraz mam chwilkę odpoczynku po pracy i mam kilka pilnych rzeczy do zrobienia w ogródku więc wrzucę tylko fotki , które przed chwilą zrobiłam chodząc po ogródku i planując dzisiejszą robotę
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 16:53, 28 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
elka_ napisał(a)
Bożenko, witam się w Twoim wątku

Jestem dopiero na 45 stronie, bo czytam zdanie po zdaniu, dużo notuję, tyle dobrych rad dajesz dziewczyno

Ogród powala, moja córka (nie ma wątku) też czyta z zapartym tchem, bo jest miłośniczką hortensji.

Bożenko, przychodzę z zapytaniem, co dolega mojej hortensji pnącej, zdjęcie u mnie http://www.ogrodowisko.pl/watek/6950-w-zgodzie-z-natura?page=37#post_2

Pozdrawiam cieplutko


Prawie się zrobiła Miranda tylko odwrócone barwy, koniecznie poczytaj o chlorozie i zastosuj się do wskazówek, zakwaś glebę i uzupełnij żelazo , o tym z uwagi na sąsiedztwo drzewa owocowego pomyślałam najpierw, podobne objawy daje również niedbór magnezu Tylko ciekawe co na tą zmianę ph gleby powie jabłonka
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 16:58, 28 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Tylko kilka fotek, w sumie ciekawostek

Olbrzymie kwiatostany Anabelle Strong, jak nie ma porównania to się tak nie rzuca w oczy, wielkość główek jak na reklamach

( i to nie jest największa )
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 17:05, 28 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390

Candlelight ze słonecznego stanowiska ( kilka razy podsuszona)i z zacienionego dobrze nawodnionego miejsca( wyraźnie kwiatostan dłuższy i jeszcze się nie przebarwia
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
alis 17:07, 28 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
bozga napisał(a)
Tylko kilka fotek, w sumie ciekawostek

Olbrzymie kwiatostany Anabelle Strong, jak nie ma porównania to się tak nie rzuca w oczy, wielkość główek jak na reklamach

( i to nie jest największa )


Bożenko, czym Ty je karmisz, że takie olbrzymy? Hortensje wciąż mnie zachwycają.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies