Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Rumiankowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Rumiankowej

Rumianka 21:40, 23 kwi 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Witaj Rumiankowa. Spokrewniły nas chyba płatki pewnego białego kwiatka. Niezmiernie mi miło że spotkałam Cię na rumiankowej łące. Pozdrawiam, będę do Ciebie zaglądać.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
rumiankowa 22:51, 23 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Witam, witam super, że wpadłaś zajrzę z rewizytą, ale koniecznie ustaw sobie link w podpisie, łatwiej będzie wszystkim do Ciebie trafić
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
rumiankowa 09:56, 25 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Udało mi się podziałać wreszcie w warzywniku sałata i pory posadzone. Posadzone także cebulki oraz posiany: szpinak, 2 rodzaje pietruszki, tymianek i bazylia dosiany 2 rządek rzodkiewki, 1 już rośnie

Na dole rządek rzodkiewki, u góry szczypiorek czosnkowy i dosadzone cebulki, jeszcze ich nie widać



Z lewej sałata, powyżej posiany szpinak i zioła



Moja przechowalnikowa skarpa, na której rośnie wszystko szaleje kolorami
W sumie, gdzieś muszę zaplanować taką kolorową, wymieszaną kompozycję, nie w rządkach, ale właśnie taki mix, ma to chyba swój urok...






A magnolia już dziś/jutro się całkiem otworzy


____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
rumiankowa 10:08, 25 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Zamówiłam sobie książkę p. Danusi już przebieram nogami, ma być koło środy u mnie! Do tego w zestawie był katalog niezawodnych roślin z ZSP, w zestawie taniej, to będzie zestaw
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
KasiaW76 10:13, 25 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Przed chwila dodałam do koszyka na allegro taki kolor magnolii ależ ona piękna. Nie wspomnę już o tej kaskady ie kolorowych kwiatów. .. u mnie podobnie jest w jednym miejscu choć jeszcze się nie pootwieraly
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
IzaK 10:15, 25 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Ale u Ciebie kolorowo i Swoje warzywka i ziółka będziesz miała super!!!
Też zamówiłam książkę Danusi i doczekać się nie mogę
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
rumiankowa 10:22, 25 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Taaak, mi też się ta magnolia podoba. Pierwotnie chciałam chyba najpopularniejszą biało-różową, ale w szkółce się pomylili przy wysyłce

Ale choruję jeszcze na jedną z najnowszych odmian Sunsation - widziałam ją już w Obi, ale 80 zł sadzonka, na all nikt tego nie miał, jak sprawdzałam. Poczekam jeszcze, może się pojawi w szkółkach w standardowej cenie
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
AnnaCh 00:43, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pięknie u Ciebie
A te pory to sadziłaś z rozsady, czy z ziarenek? Bo ja mam wyhodowaną rozsadę i zastanawiam się czy już ich do ziemi nie dać?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
rumiankowa 13:15, 26 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Pory z rozsady sałata też. Reszta z nasion. Jeszcze czeka rozsada pomidorowa i paprykowa, ale to dopiero w połowie maja będę sadzić.
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
KasiaW76 22:09, 26 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Nie mogłam się oprzeć dzisiaj magnoli i zamówiłam również w takim kolorze jak masz ty tylko pod nazwa Susan
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies