Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Żywopłot strzyżony z cisa

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłot strzyżony z cisa

frezja 10:32, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Od razu formuj, żeby wypełniał dziury i braki. Wtedy będzie w miarę gęsty io solidny. Nakierowuj wręcz gałązki w dziury,.

Bardzo cenna wskazówka a już myślałam, że muszę przesunąć jednego. Jesteś Danuś , jak pogotowie ratunkowe.

Pozdrawiam i miłych wrażeń w angielskich klimatach.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 10:47, 26 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przesunięcie być może jest lepszym rozwiązaniem, ale ja nie widzę tego żywopłotu, więc nie mogę zdecydować, ucz się tego, ucz się zrozumienia potrzeb roślin. I działaj zgodnie z tym. Czasem wystarczy przekręcić, obrócić i już dziura się uzupełnia. Podczas sadzenia tak ustawiaj rośliny aby równomiernie wypełnić wolne przestrzenie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
frezja 11:00, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Przesunięcie być może jest lepszym rozwiązaniem, ale ja nie widzę tego żywopłotu, więc nie mogę zdecydować, ucz się tego, ucz się zrozumienia potrzeb roślin. I działaj zgodnie z tym. Czasem wystarczy przekręcić, obrócić i już dziura się uzupełnia. Podczas sadzenia tak ustawiaj rośliny aby równomiernie wypełnić wolne przestrzenie.


Tutaj trochę widać..i jest luka po lewo. Muszę dokładnie się przyjrzeć i może rzeczywiście wystarczy obrócić.

____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 11:19, 26 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na brzegu zawsze dawaj najlepiej wypełnione egz. tutaj dobrałaś zbyt mały i zbyt rozlazły.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
paulen 11:28, 26 maj 2016

Dołączył: 23 maj 2016
Posty: 11
Wklejam zdjęcia jeszcze raz. Cisy posadzone 14 maja.
frezja 11:28, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Na brzegu zawsze dawaj najlepiej wypełnione egz. tutaj dobrałaś zbyt mały i zbyt rozlazły.


Już kiedyś czytałam, że tak się robi...i poszło w zapomnienie; za mało praktyki mam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 11:29, 26 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kliknij kobieto na miniaturkę zdjęcia po prawej gdy się ono ukaże w okienku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
paulen 11:29, 26 maj 2016

Dołączył: 23 maj 2016
Posty: 11
Wklejam zdjęcia jeszcze raz. Cisy posadzone 14 maja.
Gardenarium 11:29, 26 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
frezja napisał(a)


Już kiedyś czytałam, że tak się robi...i poszło w zapomnienie; za mało praktyki mam


Tu nie o praktykę chodzi a o wyobraźnię estetyczną. Patrzysz i widzisz, albo nie widzisz, to się ma, albo nie ma. Ale mozna się tego nauczyć np. ode mnie Gdybym o tym nie napisała, nigdy byś nie wiedziała.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
paulen 11:30, 26 maj 2016

Dołączył: 23 maj 2016
Posty: 11
Wklejam zdjęcia jeszcze raz. Cisy posadzone 14 maja.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies