Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Iwk4 10:14, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
iwka napisał(a)


Dziękuję, jest to chyba miskant giganteus, ale pewności nie mam

ha ha książki to ja córki porządkowałam, całe wakacje jej zeszły, a wczoraj jak poprosiłam aby w końcu zrobiła z tym co trzeba to mówi: mamo ostatnie dni wakacji, a Ty o szkole mi mówisz

Aaaaaaaaaa, z książkami dzieci mam tak samo Normalka
____________________
Ogródek Iwony II
Kawa 10:17, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
a moje dzieci w ogóle nie myślą że jutro rozpoczęcie
na półkach dziadostwo i syf wala się z zeszłorocznymi ksiażkami
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
amelia_b 10:36, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
A mi się dopiero zacznie pewnie się popłacze że 3 razy
____________________
Pogubiłam się po drodze
Anda 10:44, 31 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Ty się popłaczesz czy dziecko Twoje?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 10:51, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
A mi się dopiero zacznie pewnie się popłacze że 3 razy


ha ha moja jak poszła do przedszkola, miala 4 latka to ja płakałam o ona się darła, tydzień się męczyłam, nie umiałam jej zostawić, a jak juz została to latałam wcześniej ją odbierać bo było mi szkoda. W końcu mąż pojechał, zostawił ją i zabronił mi wcześniej jechać, po jakimś czasie był płacz jak musiała zostać w domu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kasya 10:53, 31 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
iwka napisał(a)
wczoraj siedziałam z Wami i zaczęło grzmieć, nic nie zapowiadało burzy, ale błyskało porządnie, światło zabrali, w sumie wyładowań dużych nie było ale lało porządnie do wczesnych godzin porannych Szkoda tylko, że wcześniej sterczałam z wężem ale ogród podlany fest


iwka a ty w jakim rejonie jestes ?

u mnie pol nocy blyskalo ze az niebo jasne bylo caly czas
grzmotow nie bylo slychac wiec sie zastanawialam czy to burza
i oczywiscie deszczu rowniez nie bylo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
iwka 10:54, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)
a moje dzieci w ogóle nie myślą że jutro rozpoczęcie
na półkach dziadostwo i syf wala się z zeszłorocznymi ksiażkami


no ja wczoraj ogarnęłam ten syf, no i stwierdziłam, że moja córka wyrasta już chyba z zabawek, jak nigdy prawie wszystkie zabawki kazała mi oddać, a to do niej niepodobne
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 10:56, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasya napisał(a)


iwka a ty w jakim rejonie jestes ?

u mnie pol nocy blyskalo ze az niebo jasne bylo caly czas
grzmotow nie bylo slychac wiec sie zastanawialam czy to burza
i oczywiscie deszczu rowniez nie bylo


u mnie lało dobrze wysłałam prv
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 10:59, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Anda napisał(a)
Ty się popłaczesz czy dziecko Twoje?


Ja dopiero do przedszkola chodził a jutro już do szkoły
____________________
Pogubiłam się po drodze
Anda 11:01, 31 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
iwka napisał(a)


ha ha moja jak poszła do przedszkola, miala 4 latka to ja płakałam o ona się darła, tydzień się męczyłam, nie umiałam jej zostawić, a jak juz została to latałam wcześniej ją odbierać bo było mi szkoda. W końcu mąż pojechał, zostawił ją i zabronił mi wcześniej jechać, po jakimś czasie był płacz jak musiała zostać w domu


U mnie było podobnie. Moja miała 3 latka, ona płakała, ja też, ale dopiero w samochodzie, żeby nie widziała. Po jakimś czasie był płacz jak miała zostać w domu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies