Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 19:56, 20 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
jeszcze się nie poddają



babtisja z roku na rok coraz większa, klon ussyryjski




kalina onondaga




kalina popcorn


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 20:29, 20 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Hej Gosiu, byłam już kiedyś u Ciebie ale dawno, muszę przejrzeć wątek od nowa . A teraz zachwycam się ta kaliną onondaga - prześliczna!
Dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi w moim wątku. Jeśli kupię tego wiąza Geishę to będziesz jego matką chrzestną .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anka_ 20:58, 20 maj 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiu ten klon ussyryjski to jakie ma roczne przyrosty?
Super wycieczkę miałaś.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
zawitka 07:46, 21 maj 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Ale piękna ta kalina Onondaga ,dzięki Gosiu za ochłodzenie i za żóraweczki .Zaraz idę je wsadzić ,wczoraj nie zdążyłam.twój ogród piękny jak zawsze a rozmaitość roślinek mnie zdumiewa.
Trzmielinę jest już przycięta gotowa kępkami do wsadzenia.nie martw się ze niektóre gałązki są łysawe wsadzaj je też pięknie puszczą listki .

Wiesz ta kalinka mała to tam jest napisane --- Zawitka ha ha Pozdrawiam


A zapomniałam zapraszam po kamola z dziurą czeka na przewiezieni ale muszą być 2 osoby bo ja nie dam rady jak na razie sama go wtoczyć do samochodu

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiek33 08:48, 21 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)
Hej Gosiu, byłam już kiedyś u Ciebie ale dawno, muszę przejrzeć wątek od nowa . A teraz zachwycam się ta kaliną onondaga - prześliczna!
Dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi w moim wątku. Jeśli kupię tego wiąza Geishę to będziesz jego matką chrzestną .



Ha, ha to mój pierwszy raz... by był
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:49, 21 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
anka_ napisał(a)
Gosiu ten klon ussyryjski to jakie ma roczne przyrosty?
Super wycieczkę miałaś.


On jakoś tak cichem rośnie nawet nie wiem jak przyrósł. Muszę poszukać pierwsze zdjęcia by porównać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:01, 21 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
przeniosę sobie z postu u Bogdzi poglądowy wygląd pachnących rododendronów

- dziękuję Kasiu za podpowiedź, wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć - to Scentsational

Nie najlepiej, choć musiały wytrzymać sporo w upale w donicach zanim przygotowałam im miejsce na rabacie. Z trzech sztuk, dwie wyglądają jaky miały pąki kwiatowe. Liście kiepskie, a najbardziej oberwały w czasie wczesnowiosennych wichur. Powiedz Bogdziu czy kilka kwiatków powinien mieć?














i ocena Bogdzi w temacie ich wyglądu : Najgorszy pierwszy rok, potem powinno byc lepiej
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:05, 21 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
zawitka napisał(a)
Ale piękna ta kalina Onondaga ,dzięki Gosiu za ochłodzenie i za żóraweczki .Zaraz idę je wsadzić ,wczoraj nie zdążyłam.twój ogród piękny jak zawsze a rozmaitość roślinek mnie zdumiewa.
Trzmielinę jest już przycięta gotowa kępkami do wsadzenia.nie martw się ze niektóre gałązki są łysawe wsadzaj je też pięknie puszczą listki .

Wiesz ta kalinka mała to tam jest napisane --- Zawitka ha ha Pozdrawiam


A zapomniałam zapraszam po kamola z dziurą czeka na przewiezieni ale muszą być 2 osoby bo ja nie dam rady jak na razie sama go wtoczyć do samochodu




Masz kalinę w odmianie Zawitka?

Z kamieniem wyluzuj, podjadę to zobaczę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Toszka 09:37, 21 maj 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Gosiu, na bzie są ewidentne objawy werticilozy, a nie fytoftorozy - Pierwsza ma objawy na wierzchołkach, a druga atakuje od dołu.

poczytaj

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
JoannA 09:45, 21 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Piękny ten klon ussuryjski.
Mój niestety nie polubił mojego ogrodu. W ubiegłym roku nie obudził się po zimie. Ale nadal pozostaje na liście zakupów.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies