Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

anka_ 19:00, 06 lis 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ale Dziewczyny super fotki wrzuciłyście.
Mój miastowy psiak nienawidził śniegu. I w zimę jak wychodziło się z nim na spacer i zobaczył śnieżny puch to kładł się na grzbiecie i koniec. W końcu dostał specjalne buciki- komedie z nim były.

I lubię zimę z umiarkowanymi opadami śniegu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
pestka56 22:25, 06 lis 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Twój futrzak super się bawi w śniegu.

To Spinoza. Też już jej nie ma. Uwiebiała wychodzić, gdy padał deszcz lub śnieg. Zasze wiedzieliśmy jesienią i zimą, że skoro nagle zrywa się ze snu i wybiega z domu, to albo już kropi, albo zaraz będzie padać.
____________________
Kasia
Brzozowadzie... 10:14, 07 lis 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
2013 rok. Pierwsza zima w moim domu. Mrozy do -25 stopni. To moja ulica. Sąsiad nam spycharką odśnieżał podjazd. Ach, żeby taką zimę jeszcze przeżyć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 10:18, 07 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
To ja się wyłamię - ja nie marzę o takiej zimie. Nienawidzę zimy. Ten czas mogłabym przespać, zasnąć w listopadzie i obudzić się w marcu. A już mrozy po 20st i śnieg po kolana albo i wyżej to czarna rozpacz. Jeśli zima już musi być to idealna dla mnie to maks. -5 stopni, 15 cm śniegu i słońce.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 11:05, 07 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Brzozowadziewczyna napisał(a)
2013 rok. Pierwsza zima w moim domu. Mrozy do -25 stopni. To moja ulica. Sąsiad nam spycharką odśnieżał podjazd. Ach, żeby taką zimę jeszcze przeżyć


Piękne wspomnienie, u nas nic nie jeździło i trzeba było ręcznie odśnieżać swoją część drogi, gdy zamawialiśmy kończący się gaz z butli i ogrzewanie by zamarzło.

Co to za gimnastyka była
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Brzozowadzie... 11:06, 07 lis 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
To ja się wyłamię - ja nie marzę o takiej zimie. Nienawidzę zimy. Ten czas mogłabym przespać, zasnąć w listopadzie i obudzić się w marcu. A już mrozy po 20st i śnieg po kolana albo i wyżej to czarna rozpacz. Jeśli zima już musi być to idealna dla mnie to maks. -5 stopni, 15 cm śniegu i słońce.

Haha, ideałów nie ma Ja tam zimę lubię tylko ze śniegiem,a nie to co w ostatnich latach bywa najczęściej - zimno, buro i wieje. A duży śnieg uwielbiam. Ja i moje dziatki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gosiek33 11:13, 07 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)
To ja się wyłamię - ja nie marzę o takiej zimie. Nienawidzę zimy. Ten czas mogłabym przespać, zasnąć w listopadzie i obudzić się w marcu. A już mrozy po 20st i śnieg po kolana albo i wyżej to czarna rozpacz. Jeśli zima już musi być to idealna dla mnie to maks. -5 stopni, 15 cm śniegu i słońce.



Są tacy co zimą do ciepłych krajów uciekają


Śnieg w naszych ogrodach to zbawienie dla roślin. Na dodatek byłaby szansa na wykończenie części szkodników. Może nawet ćma bukszpanowa by padła?



na razie panuje taka susza, że od kilku dni hakonki nie wyglądają dobrze


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Zana 11:18, 07 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ależ Wy macie śnieżne marzenia

Ale ja to jestem jak Mrokasia, tak -5, trochę śniegu i słońce. Wtedy nawet dla mnie jest cudnie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gosiek33 11:23, 07 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Zana napisał(a)
Ależ Wy macie śnieżne marzenia

Ale ja to jestem jak Mrokasia, tak -5, trochę śniegu i słońce. Wtedy nawet dla mnie jest cudnie



No nie o -25 C nie marzę ani trochę, dużo śniegu i do -10 C wystarczy.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 11:24, 07 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gosiek33 napisał(a)


Są tacy co zimą do ciepłych krajów uciekają


Do niedawna mieliśmy takie marzenie-plan by kupić nieruchomość na Kanarach i tam zamieszkać . Ale niestety, plan pozostanie jedynie niespełnionym marzeniem. Zdecydowanie jednak dążymy do tego by wyjeżdżać na wakacje w ciepłe rejony 2 razy w okresie od listopada do lutego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies