Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 20:19, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mimo rozczarowującej pogody rośliny ruszają
















____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mary 20:57, 13 kwi 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Ale zielono już u Ciebie?

Czy roślina na ostatnim zdjęciu to tiarella?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gosiek33 21:06, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Tak tiarella, jak oskubałam ją z uschniętych liści to pod spodem pąki się pokazały
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 20:54, 14 kwi 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Bardzo lubię te odmianę trzcinnika.Latem świetnie rozjaśnia rabatę. Te żółte kwiatki to tulipanki botaniczne?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 21:43, 14 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
tak botaniczne ale jakoś takie słabo się sprawują. Jako, że mam słabość do wszelkich tojeści to dziś kupiłam coś czego nie znałam - tojeść orzęsiona - ciemne liście i oczywiście mieć będzie żółte kwiaty.

I kupiłam 3 clematisy, miałam zamiar kupić takie same ale oczywiście wybrałam 3 różne. Wszystkie pełne o wielkich kwiatach więc nie wiem ile tych kwiatów mieć będą? jeden róż złamany nieco zielenią i dwa niebieskie jeden z nich to Mazury, o nim cho.c wiem że dobra i piękna odmiana.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agania 09:21, 15 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
mimo rozczarowującej pogody rośliny ruszają


Bardzo lubię tiarelki
Przeczytałam wstęp i opowieśś Waszych początków, piękny był ten staw, ale teraz macie ogród, rób foty z góry ogród pięknie się już prezentuje

Ciekawa jestem clematisów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gosiek33 12:53, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Witaj Agania - widzę, że z Ciebie też czerwony listek

Z góry nie da się bo za daleko i obejmując całość nic nie widać - to znaczy trudno rozróżnić rośliny, zresztą z balkonu świerk zasłania część ogrodu.


Innocent Blush



Mazury




i Blue Explosion





żeby jeszcze tak chciały zakwitnąć i mieć dużo kwiatów


kilkuletni Fujimusume ma już wybarwione pąki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
bozga 21:39, 15 kwi 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Rzeczywiście wszystko pięknie ruszyło Bardzo ciekawe powojniki, ja też mam kilka ale o tych odmianach pierwsze słyszę
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Gosiek33 11:22, 16 kwi 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Zajrzałam do ogrodniczego, szukałam 'Twojej' wiśni, ale cena mnie odstraszyła, przynajmniej na razie. Zobaczyłam spory wybór powojników i chciałam (dalej papugując Twój ogród) zobaczyć tego białego white snow co to tak pięknie zarasta i efekt jest taki jak na załączonym obrazku. Do tej pory byłam na etapie botanicznych odmian i też jestem ciekawa jak uda mi się to nasadzenie.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Basilikum 11:30, 16 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
piekne clematisy czasami potrzebuja dwa trz lata by pokazac co potrafia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies