Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

Gardener27 21:00, 01 maj 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Sylwio

Wpadłem z rewizytą i widzę że ogrom prac wykonaliście Domek nie do poznania i ładny ogród wokół niego się robi Duża powierzchnia działki ma tę zaletę że można na niej realizować wiele pomysłów ale ma też wady Dopilnowanie wszystkiego bez pomocników graniczy z cudem Samo koszenie trawników to wiele godzin poświęconych tygodniowo a gdzie reszta Widzę że wiele się u Ciebie dzieje wiec będę zaglądał

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:53, 01 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że za parę lat to rośliny będą przeważać w moim ogrodzie, a nie architektura ogrodowa.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:06, 01 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Witam Cię Przemku i masz rację na razie u nas w ogrodzie ciężka charówa, jeszcze minie ładnych parę lat nim uporamy się ze wszystkimi remontami, kilka rzeczy w ogrodzie w przyszłości do przeróbki, kilka jeszcze w planach

Na razie walczymy z dwoma chodniczkami w pierwszej części - ten do warsztatu i do gospody. Wymyśliliśmy sobie kostkę jako imitację krawężnika, w szachownicę chcemy ułożyć obecne wcześniej plytki chodnikowe a w puste miejsca wstawić plastry drzewne i zasypać to kamykami. Teraz było nieestetycznie i za wąsko. Dziś udało nam się ułożyć pseudo krawężniki. Jutro może będzie reszta jak Bozia da i pogoda pozwoli bo dziś niestety ciągle rosił drobny deszczyk. Tyle czasu nie padało mogło już poczekać do niedzieli. Ha ha ale mam wymagania.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:12, 01 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Dorotko walczymy z tym samym My też dziś działaliśmy z kostką, wrzuć fotki jak wyszło u Ciebie, jak My skończymy i dorwę sąsiada to też pokażę.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
07_Rene 12:12, 02 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Sylwia, mega fajne palenisko Bardzo pomysłowe i oryginalne
W doradzaniu nie pomogę, niestety.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Tesska 19:48, 02 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Witam wpadłam poogladac Twoja doline ,bardzo bardzo mi sie podoba wszystko co zrobiliście juz czuje ten ból pleców po robocie ahahhaha ale warto było będę tu zaglądać i kibicować
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
sylwia_slomc... 23:27, 02 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Reniu, Tereniu dziękuję za wsparcie i miłe słowa.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marta_d 20:33, 03 maj 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Oo jest i Twój wątek już widać ile pracy wykonaliście, działka z potencjałem mnóstwo miejsca - nic tylko sadzić
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
sylwia_slomc... 22:40, 03 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
No właśnie wstępnie obsadzone, ale na razie maleństwa muszą urosnąć, żeby je można było zobaczyć.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:57, 04 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Tak witałam wiosnę w zeszłym roku,


tulipanki miały być jednego gatunku i koloru, a jak zakwitły była niespodzianka.


magnolia gwieździsta od razu po sadzeniu kwitła ( nie umiem odwrócić foty)


kompozycja na kwietniku ( też nie odwrócę)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies