Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 22:52, 04 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
moja magnolia..ok.10 letnia
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 22:55, 04 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
z ciekawostek to jeszcze modrzew o żywej zieleni
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Iwk4 22:59, 04 maj 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Twoja magnolia ma bardzo dużo kwiatków. Pięknie kwitnie.
Ja jechałam do szkółki z listą, a ostatecznie kupiłam inną. W drodze powrotnej w męża telefonie sprawdziłam w necie, jak wygląda i się uspokoiłam. Niemal, jak poród dziecka, nigdy nie wiesz,co z tego wyrośnie
Modrzew kiedyś,dawno temu mieliśmy, ale zostawiał sporo igliwia jesienią i go wycięliśmy. To był taki z lasu i urósł wielki
____________________
Ogródek Iwony II
frezja 23:03, 04 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
i oczywiście moi goście..

dzięcioł wybił dziobem otwór,do którego wkłada orzechy i następnie je dziobem rozłupuje,aby móc wydobyć to,co najsmaczniejsze.


czy to prawda,że kocia karma jest zabójcza dla jeży? słyszałam o czymś takim i jestem zaniepokojona bo kotki mam takie przygarnięte i sucha karma stoi non stop.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 23:07, 04 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Iwk4 napisał(a)
Twoja magnolia ma bardzo dużo kwiatków. Pięknie kwitnie.
Ja jechałam do szkółki z listą, a ostatecznie kupiłam inną. W drodze powrotnej w męża telefonie sprawdziłam w necie, jak wygląda i się uspokoiłam. Niemal, jak poród dziecka, nigdy nie wiesz,co z tego wyrośnie
Modrzew kiedyś,dawno temu mieliśmy, ale zostawiał sporo igliwia jesienią i go wycięliśmy. To był taki z lasu i urósł wielki


to prawda..magnolia to urocze drzewko i co rok zaskakuje coraz większą ilością dużych kwiatów.Modrzew przycinam i jak narazie żadnych problemów
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 19:23, 05 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Witaj Frezja i ja przyszłam ci dopingować , jestem tu nowa , to forum jest tak załadowane informacjami ,że dłuuuugo trzeba czytac ale warto , ja też za bardzo nie umiem projektować ale jakoś wychodzi , kupuje roślinki wsadzam a potem je przesadzam bo widzę je gdzie indziej , dzisiaj przesadziłam jeżówki są ładne mam je dopiero od jesieni , i lilie przekopałam , posadziłam miskanty i własnie mogłabyś posadzić na tym skosie jednego miskanta podobno szybko rośnie a i zasłoni przed sasiadem , albo zrób kratke i posadź różę pienną ,
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
Zuzula 14:54, 07 maj 2015

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Znaczy się, co z tymi bananami? Skórki pod róże? Teraz też można?
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
frezja 14:55, 07 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
podkarmiane bananami)


i jeszcze aktualne fotki..
żurawki

pomidorki też mają się dobrze

cukinie..

lubczyk..do rosołu,żeby nie było)
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 14:56, 07 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zuzula napisał(a)
Znaczy się, co z tymi bananami? Skórki pod róże? Teraz też można?


po zjedzeniu banana skórka do ogródka wędruje..oczywiście juz można,nawet wskazane już mają mnóstwo pąków i nie były nigdy okrywane.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
wiewiora 21:05, 07 maj 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Banany cieszą się powodzeniem
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies