Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Kasi w ogrodzie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Kasi w ogrodzie ...

Kasia_ 13:28, 13 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124


Od pewnego czasu przyglądam się uważnie dyskusją na forum .Przyzanam, że z podziwiam Wasz zapał, Wasze zamiłowanie i pasje do ogrodnictwa, miłość do kwiatów i roślin. Wzorując się na Was postanowiłam zamieścić wątek " U Kasi w ogrodzie", pokazując moje królestwo. Mam to szczęście, którym się z Wami dzielę, że dane mi jest mieszkać w najbliższym sąsiedztwie z naszą Szefową Danusią i jej mężem Witkiem.Obserwuje ich codziennie przez okno i nie tylko.
W wolnych chwilach z kubkiem kawy zdarza mi się pójść do ich ogrodu, żeby zaczerpnąć pozytywnej energii, która tam panuje , podpatrzeć co nowego przybyło wsród setek roślin.
Ogród jest rzeczywiście wyjątkowy. Najbardziej lubie lato i róże Danusi pnące się po ogrodzeniu. Jest ich kilkadziesiąt odmian. Kolorystyka pastelowa, każda charakteryzująca się inną formą kwiatostanu, inaczej pachnąca. Zazwyczaj to niesamowicie rzadkie odmiany. Danusia przywozi je z różnych części świata. W letnie pełne słońca poranki rozkoszuję się ich widokiem i wonią, spacerujc w piżamie po ulicy. Danusia nie tylko dba o swój ogród.W najbliższym otoczeniu widać jej charyzmę. Nie ukrywam, że w moim ogrodzie również. Szefowa w moim ogrodzie czuje się jak u siebie , radzi, dosadza, przesadza , fotografuje rośliny. Zapewniam Was, że ma więcej zdjęć z mojego ogrodu z jednej sesji wiosennej niż ja zrobiłam mieszkając tu przez kilkanaście lat .
Tak po krótce o wyjątkowej kobiecie i jej pasji.
Wracając do mojego ogrodu to za bardzo nie mam się czym szczycić ale na tyle ile pozwala mi czas i zasoby finansowe staram się zmieniać jego wizerunek. Pod kierownictwem Szefowej w najbliższym czasie powstaną kolejne zmiany w cześci ogrodu gdzie do tej pory mieszkał nasz ukochany pies Hektor, z którym w ostatnim czasie musieliśmy się pożegnć. Plan jest bardzo ambitny .Narazie próbuję usunąć elementy nie pasujące do nowego wizerunku. W kolejności etap nawadniania , potem nowe nasadzenia. Jak wyjdzie postaram się w najbliższym czasie Wam zaprezentowć .
Tymczasem kilka zdjęć u Kasi w ogrodzie .....

____________________
Kaś
Danusza 13:31, 13 kwi 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj Kasiu sąsiadko i nasza zdawaj relację ciekawi jesteśmy
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
hanka_andrus 13:37, 13 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hej ,Kasiulek!Twoje zdjęcia już widzieliśmy u Danusi,ale lepiej pokazuj sama swoje arcydzieła,które robisz........i pieczesz!Witaj na stronie!
Jak dobrze mieć sąsiadów!Szczególnie takich!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 13:51, 13 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Kaś, cieszę się, że zdecydowałaś się dołączyć do nas.

Kasia się uczy narazie poruszać na naszym forum. Póki co będę ją wspomagać w pokazywaniu ogrodu. Jej program nie zmniejsza zdjęć, więc musimy to jeszcze "opanować".
Jestem w jej ogrodzie niemal codziennie, więc robię tam fotki. Mam przyzwolenie Kasi jako "fotomaniaczka".

Muszę jeszcze dodać, że to Kasia wciąga mnie w samodzielne dekorowanie, ponieważ ma 6 zmysł w tym zakresie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 13:59, 13 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj Kasiu Wiele razy o Tobie słyszeliśmy ale bardzo fajnie, że masz swój własny wątek. Teraz załapiesz bakcyla ogrodowiskowego i od komputera Cie nikt nie wygoni - no chyba, że do ogrodu..
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 14:03, 13 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Kasia i chwal się swoim ogródeczkiem))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 14:05, 13 kwi 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
I ja się przywitamCzy to ta Kasia-sąsiadka Danusiowa?
____________________
U Matki
Gardenarium 14:11, 13 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak. To moja ukochana sąsiadeczka Kasia, co już u nas była w wątku pogaduszkowym.













____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 14:49, 13 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Świetny pomysł z tym trójkącikiem nad miejscem do pogaduszek! Do herbaty żadna igiełka nie wpadnie,a wrażenie łopocącego na wietrze żagla tylko zachęca do dłuższego siedzenia.I ta kołyska dla dzidzi w ogrodzie........
Gratuluję!Jest bajkowo!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kriss 14:55, 13 kwi 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
I ja też witam w naszym ogrodowiskowym gronie,piękny ogród i fajny zakątek do odpoczynku
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies