Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym do góry... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry... :)

Konieczki 21:29, 26 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Dubelek więc może bałagan pokażę, dziś pomagałam eMowi


Olu a jak tam zdrówko u Ciebie?
Gosia a tak sobie myślę że Ty to nie dość że Prezesowa to i żona Prezesa
Cmokam
____________________
Zielonym do góry... :)
Zana 21:35, 26 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Czyli w tym roku? No to plan będzie wyrobiony.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Konieczki 21:41, 26 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ania No to się uśmiałam
____________________
Zielonym do góry... :)
anbu 21:45, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Widać, że robota wre
____________________
Ania Ogród Ani :)
jazzy 20:18, 27 wrz 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Konieczki napisał(a)
Podziękowł już lepiej
I kto jest prezesową?
Nawet nie wiecie jak się cieszę dziś przykręcona pierwsza deska tarasowa YUPI ale było ciemno jak to się stało. W tym tempie to do Sylwestra skończymy

A może chociaż do Andrzejek
Dobrze, żeś zdrowa już
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
babka 23:21, 27 wrz 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Konieczki napisał(a)
Dubelek więc może bałagan pokażę, dziś pomagałam eMowi


Olu a jak tam zdrówko u Ciebie?
Gosia a tak sobie myślę że Ty to nie dość że Prezesowa to i żona Prezesa
Cmokam


Tarasu będę Ci zazdrościć, to już wiem napewno. Ogarniecie temat jeszcze tej jesieni, sylwestra na niu tarasie szampana będziesz pić
U mnie zdrówko oki, gdyby nie katar to nie pamiętałabym że w ogóle chora byłam Mikstura chyba zdziałała cuda
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
nawigatorka 07:35, 28 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Tarasisko normalnie.podziwiam że sami robicie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Dominika11 07:37, 28 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no no pełen podziw
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Konieczki 11:26, 28 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Opisała się baba i jej wcieło posta...

Robimy sami ale czasem a nawet bardzo często żałuję tego posunięcia. Niestety za duży jest i koszt robocizny by nas zeżarł. A tak to sami sobie pomału ale za to dokładnie działamy.HAHAHA

Kolejna siedem rzedów desek przybyło. Niby niewiele jeszcze tylko 48 przed nami. W weekend jedziemy na wesele do stolicy - ale ja po chorbóskach cierpię na niemoc. Zawsze jesteśmy z eM królami parkiety ale chyba nie tym razem... ja po spacerze do auta mam dość. No cóż jakby to rzec "Starość nie radość... do formy wraca się dłużej... - a tak szczerze to wolę siły zostawić na ogród. Bo niestety taras rośnie ale kupa ziemi też urosła...i to tej okropnej ziemi z głębokisch wykopów. Myśle coby ja z obornikiem i trocinami przerzucić - taka chałda jest tego. Na poplon już za późno (kurde a nasiona łubinu leżą w garażu - może na wiosnę). Ups ja zawsze nie w czasie, ale do emerytury zdążę.

Miłego dzionka
____________________
Zielonym do góry... :)
margaretka3 11:36, 28 wrz 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Fajnie, że zdrowiejesz Oj, ciśniesz męża, ciśniesz. Ale będziesz mieć taras superowy. Do emerytury, spoko. Zdążysz. Ciekawe, kiedy w tym zaplanowanym już do emerytury czasie mnie odwiedzisz? Hę?
Bo ja dwa dodatkowe zlecenia wzięłam, żeby dorobić na drzewka, a zamiast nad nimi siedzieć, to próbuję ogród ogarnąć, bo ogrodniczka w ogrodniczkach się zapowiedziała... To tak na wyrzut sumienia Ci kładę, żebyś mnie w grafik wpisała
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies