Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym do góry... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry... :)

Konieczki 06:36, 13 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
jalos napisał(a)
Czyli jak będę się chciała pozbyć trytom to do której z Was mam się zgłaszac? Mam 3 odmiany - citrina, border ballet, fire dance.
Jeśli Asia pozwolisz to wstawię zdjęcie.

Jasne wstawiaj zdjęcia
____________________
Zielonym do góry... :)
Konieczki 06:40, 13 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
nawigatorka napisał(a)
Taka technologie juz sama kiedyś wymyśliłam, bo chce osłonić tak kiedyś jedne murki u mnie.ale panel musi być mocny.a kamień duży bo inaczej przeleci przez siatkę.

Wiesz chcemy robić z kratki plecionej a tam sie wybiera grubość oczka. Przegadam to jeszcze z kamieniarzem
____________________
Zielonym do góry... :)
malkul 11:33, 15 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Konieczki napisał(a)
I trytony w trawach


wyskości posprawdząłaś? trawa nie zje trytomy?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Konieczki 13:13, 15 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Gosia ja tą trawę miałam posadzoną - to miskant variegatus on rosnie za trytomami - będzie tłem z przodu dokupiłam stipy ale je posadze może jutro - stipa wydaje mi się trochę niska
____________________
Zielonym do góry... :)
malkul 13:20, 15 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
a mnei nie polecę potem zmierzyc moją
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Konieczki 13:42, 15 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Wczoraj stwierdziałam że lubię kolory mojego mini warzywniaka


i refleksja mnie naszła - chce bordowy do ogrodu - moze śliwę na tyły. Z przodu domu mam buka, z tyłu chce jakieś akcent borda. Mam pw projekcie sumaki octowe (bardzo byłam w nich zakochana) i Ania zrobiłam dla niech miejsce, ale chyba je zmienię na bordowe śliwy.
A teraz z innej beczki: na wiosnę kupiłam w jednej szkółce świerki serbskie, a później gdzie indziej dokupiłam też serby - ale one różnią się i to diametralnie (trzy w środku na 100% serby)ale skrajne chyba nie:

tutaj na skrju zdjęcia a w przybliżeniu
____________________
Zielonym do góry... :)
malkul 14:00, 15 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Hihihi faktycznie on mini
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Konieczki 16:25, 15 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
malkul napisał(a)
Hihihi faktycznie on mini

Na skrzynie się nie doczekałam
Kurde ale jak Ty spawasz to może i ja dam radę ze skrzyniami
____________________
Zielonym do góry... :)
Konieczki 08:39, 16 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No i dopadło mnie...
Wczoraj kończyłam prace ogrodowe o godz.22 zmoczona do suchej nitki (ale założyłam skarpety i piętki od błotka ocalały).
Powstała moja pierwsza Ogrodowiskowa rabata wzorująca się na roztoczańskiej rabacie Zety no i stipa powędrowała do trytomów (ale tą rabatą muszę się poważnie zająć). Musze coś poprzesadzać. Czy Wy też tak macie że jak chcecie coś przesadzić to Wasz eM dostaje białej gorączki. Wiecznie słyszę zę sadzę rośliny nie po to aby je przesadzać co pięć minut. Ale będę miała okazję bo wyjeżdża na targi i będę mogła poprzesadzać. Zdjęcia dzić postaram się wrzucić.
____________________
Zielonym do góry... :)
07_Rene 16:55, 16 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Bylam u Ciebie i gdzieś mi zniknęłas. Fajnie, że sie odezwałas u mnie, bo już Cię nie zgubie.
Przejrzalam strony i trzymam kciuki za realizację. Moj mąż tez jest niezastąpiony w pracy. Jak zloze u niego zlecenie na jakąś robotę to jak w banku, że z tydzień muszę odczekać
piszesz, że masz typowo męski zawód - czy jesteś może informatykiem?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies