Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Miejsce na fontannę - fontanna w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejsce na fontannę - fontanna w ogrodzie

skarabeusz 19:04, 03 maj 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Witam kochani!
Chcę znależć miejsce na fontannę w moim ogrodzie. Wiem, że ogród musi pasować do fontanny i fontanna do ogrodu Chodzi o stworzenie nastroju i żeby można oko zawiesić. Nie mam jeszcze zdjęcia fontanny, ale to raczej misa na nodze (zdj. internet), która może obrastać mchem, bo tak sobie to wyobrażam. Chcę ją jakoś usadowić, wkomponować w całość. Co posadzić wokół takiej fontanny? Czy może być pod drzewem liściastym? Może macie pomysły lub zdjęcia?
Pokażcie zakątki z wodą w ogrodzie.

[zdjęcie zmoderowane]
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Gardenarium 19:51, 03 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moim zdaniem montowanie na siłę takiej fontanny to pomysł nie za bardzo. Chyba że masz dom i ogród pasujący, tak jak napisałaś

Moja rada jest taka po odwiedzinach w Twoim ogrodzie: zrezygnuj z tej fontanny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
skarabeusz 14:01, 04 maj 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Danusiu wiem, że nic na siłę. Stoi po prostu w stodole ta fontanna. Nie sugerowałabym się moim ogrodem, bo mieszkam tu od niedawna i wszystko jest w fazie rozwoju i jak na razie to nic do niczego mi nie pasuje
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies