Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 18:47, 15 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
A oto nasza mała pomocnica Aleksandra






____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Sebek 18:50, 15 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Będzie z niej ogrodniczka, bo w ręku trzyma można powiedzieć kwiatuszka - wiatraczka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaWB 18:53, 15 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
isia33 napisał(a)
Kasiu, zapowiada się super. Będę pilnie śledzić Twoje poczynania, może i ja coś skorzystam z porad forumowiczów. A zakupy mniam mniam, zazdroszczę


Iwonko, dziękuję mam nadzieję, że starczy mi sił i zapału żeby tylko na "zapowiedziach" się nie skończyło Ja również będę zaglądać do Ciebie i korzystać i to jest piękne w tym portalu - można oglądać ile się chce tak wiele ogrodów w jednym miejscu i czerpać całymi garściami z doświadczeń i porad innych miłośników ogrodów, w tym również takich ekspertów jak Danusia cały czas jestem zachwycona
p.s. jak się nazywa ta roślinka na Twoim zdjęciu? wszystko co kształtem nawiązuje do dzwonków, bardzo mi się podoba
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:55, 15 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Sebek napisał(a)
Będzie z niej ogrodniczka, bo w ręku trzyma można powiedzieć kwiatuszka - wiatraczka



oby bo narazie kwiatuszki to lubi... zrywać i drobić na malutkie cząsteczki wczoraj chciała skonsumować żonkila ))
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 20:22, 15 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a może być śpiewaczką, mam w rodzinie Oleńkę, co w Mazowszu śpiewała i tańczyła, niech Wam zdrowo rośnie ten kwiatuszek)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 21:16, 15 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
a może być śpiewaczką, mam w rodzinie Oleńkę, co w Mazowszu śpiewała i tańczyła, niech Wam zdrowo rośnie ten kwiatuszek)


kto wie, kto wie bo podobno niedaleko pada jabłko od jabłoni ja również tańczyłam wiele lat w podobnym zespole, ale w innym województwie tacie też słoń na ucho nie nadepnął a mała i śpiewać lubi i dryg już ma od maleńkości )

za te dobre życzenia nie dziękuję , ale słonecznie pozdrawiam i również życzę Tobie samych pięknych dni
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
ela 21:30, 15 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Witaj Kasiu, sporo pracy włożyliście w swój ogródek i widać jej efekty. Profesjonalizm w zakupach i nasadzeniach widzę Od razu będziesz miała porządek i nie będzie ciągłego przesadzania. Życzę powodzenia.
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
isia33 21:50, 15 kwi 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Kasiu, to jest fuksja, ale jaka odmiana to już nie wiem. Niestety, nie udało mi się jej przezimować. Pomocnicę masz słodziutką. W jakim jest wieku? Ja mam 14- miesięczną córcię, ale raczej przeszkadzajkę, niż pomocnicę. Synek (3 latka) bardzo lubi ogród, podlewanie, głaskanie kwiatków, oglądanie programu Mai i notoryczne zadeptywanie 2 berberysów Bagatella On jest za szybki a one za małe (i coraz mniejsze).
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
KasiaWB 22:00, 15 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
isia33 napisał(a)
Kasiu, to jest fuksja, ale jaka odmiana to już nie wiem. Niestety, nie udało mi się jej przezimować. Pomocnicę masz słodziutką. W jakim jest wieku? Ja mam 14- miesięczną córcię, ale raczej przeszkadzajkę, niż pomocnicę. Synek (3 latka) bardzo lubi ogród, podlewanie, głaskanie kwiatków, oglądanie programu Mai i notoryczne zadeptywanie 2 berberysów Bagatella On jest za szybki a one za małe (i coraz mniejsze).



och.. czyli fuksje są wrażliwcami czyli póki co nie dla mnie, bo u mnie do momentu wybudowania domu wszystko będzie pod chmurką.
Moja córcia w marcu skończyła 1 roczek oczywiście, że jest przeszkadzajką i ....jakby tu powiedzieć .... małym "szkodnikiem" ))) mam nadzieję, że nie pogniewa się na mnie za to określenie jak kiedyś to przeczyta ))))
Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie to przetrwać
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
isia33 22:04, 15 kwi 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
No to jest miesiąc młodsza od mojej Milenki Synka jakoś od razu nastawiłam na myślenie, że kwiatki są fajne, nie wolno ich niszczyć ale też nie wolno ich dotykać. A ta mała łobuzica musi wszystko namacalnie, więc skubie te doniczkowe. A kiedy mówię, że tak nie wolno to z uśmiechem zrobi to samo dwa razy szybciej i mocniej.
A propos fuksji, ja je po prostu przesuszyłam w domu, były w za ciepłym i jasnym pomieszczeniu i za słabo podlewałam.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies