Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

hanka_andrus 22:24, 11 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Noimimowoli , bez ogrodu, natrzaskałaś już 8 stówek Gratulacje. Życzę piękności we właściwym ogrodzie. A że takie będą, nie wątpię.Całuski.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kamasja 23:08, 11 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
KasiaWB napisał(a)



Przepiękne te zdjęcia super ogród. Pozdrawiam "krajanko".
____________________
Z miłości do bukszpanów
an_tre 22:40, 14 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22369
KasiaWB napisał(a)



Kasiu wpadam tu często żeby napatrzeć się na twoje piękne hortki
pozdrawiam Kasiu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 22:43, 17 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nieszka napisał(a)

Pięknie ten różowy hortensjowy misz masz wygląda! Ładnie się wybarwiły, u mnie niestety przypalone słońcem i brzydkie brązowe. Chociaż i liście jakieś żółte więc nie wiem czy to nie grzyb. I na bukszpanach u mnie też zaraza szaleje! A dopiero co zaczęły wyglądać


Witaj Nieszka dziękuję misz masz ma swój urok, ale jednak będę zmierzać do jego uporządkowania
Żółte liście to nie grzyb, myślę, że ciut trzeba je podlać
Z tymi bukszpanami to istna plaga... Poczyniłam obserwacje i wyciągnęłam wniosek: sadzić bukszpany tak aby nie stykały się z innymi roślinami
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kitek81 22:52, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kasiu, gratuluję 800 idziesz jak burza
jak nie będziesz miała co robić z patykami od horti, to ja z chęcią kilka przygarnę
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
KasiaWB 22:56, 17 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Sebek napisał(a)
Kasiu, jak to pięknie teraz wygląda - nie mogę się doczekać jak zaczniecie wszystko wykopywać - będzie niezły serial Łączę się w bólu z bukszpanami - choć u mnie mimo tego, że się posypały to jednak od razu się odbudowały i nie rażą mnie badylki bez liści... Z jednej strony liczę na łagodną zimę, bo będę dużo jeździć, ale z drugiej strony przydałby się ostry mróz, żeby wszystkie plagi nawiedzające nasze ogrody zostały unicestwione... Polakowi i tak nie dogodzi


Sebciu, dziękuję bardzo mi miło.
szkielet zostaje ) ale faktycznie będzie serial ))) oby nie tragikomedia ) strach się bać wykopki są nieuniknione - wcześniej czy później
Bardzo lubię bukszpany Mam nadzieję, że i te moje badylki się zabudują. Takie zdarzenie jest nauką - ważne by wiedzieć dlaczego tak mogło się stać, chociaż czasami nie mamy na to wpływu niestety. Nie da się wykluczyć ryzyka utraty rośliny. Trzeba z tym żyć )
Co do pogody - hmmm dzisiaj u Danusi Pan zapowiadał piękną jesień a zima? życzę Ci zatem łagodnej zimy na drodze/w podróży oraz śnieżnej (dla ochrony roślin) i ostrej w ogrodzie, ale tylko dla unicestwienia wszelkich plag
Serdecznie pozdrawiam!!!!

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:02, 17 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joku napisał(a)
Kasiu, przepiękne są twoje hortensje. Wypatrzyłam też bardzo stylowy płotek w przechowalniku . Fajnie wygląda takie zszarzałe drewno.


Jolu - dziękuję uwielbiam hortensje płotek to dzieło eMa najpierw płotek oddzielał budowę od "ogródka", a teraz oddziela przechowalnik od ugoru, gdzie też kiedyś będzie ogródek ))
kolor to dzieło 3 sezonów ) i bardzo mi odpowiada
Ściskam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:06, 17 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
hanka_andrus napisał(a)
Noimimowoli , bez ogrodu, natrzaskałaś już 8 stówek Gratulacje. Życzę piękności we właściwym ogrodzie. A że takie będą, nie wątpię.Całuski.


Droga Haniu dziękuję! no właśnie... jakoś tak mimo woli ale z pasją ) za dużo nie piszę i nie pokazuję, bo ileż można pokazywać te same miejsca ) obym od przyszłego sezonu mogła pokazać coś więcej ) bo mam zamiar zrobić remanent )

Serdecznie i ciepło pozdrawiam!

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:07, 17 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kamasja napisał(a)

Przepiękne te zdjęcia super ogród. Pozdrawiam "krajanko".


Alo dziękuję ogródek mam nadzieję dopiero to będzie )
Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:09, 17 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
an_tre napisał(a)

Kasiu wpadam tu często żeby napatrzeć się na twoje piękne hortki
pozdrawiam Kasiu


Dziękuję Aniu, choć to namiastka w porównaniu do Twoich rabat hortensjowych
Ściskam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies