Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 23:07, 13 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Tess napisał(a)


Bo są zachwycające. I chwytające za serce.
Zdjęcia córeczki mnie urzekły.

Czy wiosną już na dobre ruszasz z tworzeniem ogrodu?
Pięknie wszystko porosło, normalnie nie przymierzając - gąszcz jakiś

Fajnie, że znowu jesteś


Tessiu, ciągle stoję w blokach startowych. Mam nadzieję, że wiosną coś się ruszy poznałam już co u mnie dobrze rośnie, co lubię więc będzie łatwiej.
Staram się być tutaj kiedy tylko mogę, bo nikt nie rozumie lepiej tej pasji niż inni ogrodomaniacy )
ściskam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:12, 13 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kamasja napisał(a)
Kasiu ćudny ten twój szkrabik. Moja mała powiedziała mi kiedyś, że rysuje tyle palców, żeby nie było za mało (bo przecież jest dużo)Przydadzą Ci się do pracy w domu i ogrodzie. A ogród cudniasty.


Hej cudne stwierdzenie bardzo prawdziwe, bo człowiek jakby mógł to by się sklonował aby wszystko zrobić na czas lub robić jednocześnie ))
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:16, 13 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
wadol napisał(a)


Kasiu obrazek dla mnie "do zakochania jeden krok"
A skoro tak blisko to powiedz proszę, czy ty jesteś bardziej na północ czy południe lubelskiego?

Wiesz, ja na podlasiu tak kombinuję sobie, żeby mieć róże dłużej niż jeden sezon. Pozdrawiam!


Witaj u mnie połączenie delikatnej róży z białym floksem bardzo lubię
testuję róże u siebie i widzę, że najważniejsze na zimę jest obsypanie kopca z ziemi dla ochrony. Nic więcej nie robię. Z doświadczenie dodam, że ważne jest też miejsce posadzenia tj. osłonięte od wiatrów zachodnio-północnych, bez przeciągów.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:28, 13 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
basia3 napisał(a)
obejrzałam pierwszą stronę i od razu przeskoczyłam na ostatnią i szczęka mi opadła do podłogi zmiana ogromna hortensje urzekające, cudnie, pozdrawiam


Witaj Basiu bardzo serdecznie Ciebie witam i dziękuję. Jak sama widziałaś nie było na działce nic. Dużo pracy włożyliśmy, ale jeszcze więcej przed nami wszystkie rady Danusi warto sobie wziąć do serca począwszy od przygotowania planu i podłoża
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:29, 13 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
pięknie się wszystko rozrosło i urosło-z córą na czele


Dziękuję Kasiu jak nie będę pamiętała kiedyś ile lat ma ogródek to zapytam dziecka ile ma lat )
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:32, 13 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
marzena napisał(a)
Kasiu, zaglądam i podziwiam, pięknie dbasz o ogród, hortensje przepiękne
miło, że len Ci nadal rośnie
pozdrawiam


Marzenko dziękuję staramy się chociaż w tym roku nie udało się poświęcić tyle czasu co wcześniej, ale ogródek radzi sobie
len w szczycie kwitnienia i w większej grupie wygląda zjawiskowo
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewkakonewka 23:44, 13 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Zaglądam i pozdrowienia zostawiam
Remanent w ogródku fajnie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
nicol21 21:44, 15 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ale u Ciebie wszystko pięknie się trzyma! Feria kolorów i faktur! Śliczniutko!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
anabuko1 12:03, 20 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Kasiu, witaj!
Mas piękne róże,piękny zadbany ogród!
A ten szpaler hortensjowy robi duże wrażenie!!
Ile lat czekałaś na taki wspaniały efekt ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
KasiaWB 20:24, 22 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
Zaglądam i pozdrowienia zostawiam
Remanent w ogródku fajnie


Cześć Ewcia dzięki, że zaglądasz nie mam nic do pokazania, bo dawno na działce nie byłam ale podczas ostatniej tam bytności rozpoczęłam remanent i wydałam trochę roślin m.in. budleje i trochę hortek inne rośliny złapały oddech wiosną będzie ciąg dalszy rozstań z niektórymi roślinami
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies