Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 20:25, 22 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Ale u Ciebie wszystko pięknie się trzyma! Feria kolorów i faktur! Śliczniutko!


muszę sprawdzić czy i jak wszystko się trzyma ostatnio jak byłam to ścięłam do ziemi wszystkie hosty. A jak reszta to się zobaczy
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:31, 22 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
anabuko1 napisał(a)
Kasiu, witaj!
Mas piękne róże,piękny zadbany ogród!
A ten szpaler hortensjowy robi duże wrażenie!!
Ile lat czekałaś na taki wspaniały efekt ??


Witam Ciebie Aniu u mnie serdecznie
dziękuję w imieniu rabatek pierwsze roślinki sadziliśmy w 2011 r., wszystko było małe m.in hortki, o które pytasz. Sadzonki hortensji sięgały mi do kolan a niektóre do kostek takie mikrusy kupowałam, bo innych wtedy nie było - teraz jest duży wybór. Zatem wszystkie hortensje, które mam u siebie rosły 2-3 lata i wyglądają tak jak widać na zdjęciach. Miskanty też. Sama z patyków również wyhodowałam ładne sadzonki, które po 2 latach mają ok. 1-1,5 m
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kitek81 21:05, 22 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
super wszystko Ci porosło! masz talent i rękę do roślin!
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
KasiaWB 21:50, 22 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
super wszystko Ci porosło! masz talent i rękę do roślin!
pozdrawiam


Dziękuję Kasiu mam nadzieję, że dobrze mi wyjdzie przyszły ogródek, bo od inspiracji głowa aż boli wolałabym mieć już to z głowy )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
anabuko1 09:56, 23 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
KasiaWB napisał(a)


muszę sprawdzić czy i jak wszystko się trzyma ostatnio jak byłam to ścięłam do ziemi wszystkie hosty. A jak reszta to się zobaczy
Pozdrawiam

A ja host na zimę nigdy nie wycinam, tylko dopiero na wiosnę usuwa resztki.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
KasiaWB 17:16, 23 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
anabuko1 napisał(a)

A ja host na zimę nigdy nie wycinam, tylko dopiero na wiosnę usuwa resztki.


Ania, u mnie były już "zważone". Jak bym ich teraz nie wycięła, to wiosną byłby kożuch...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
justi 18:31, 23 paź 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ja też już większość liści wyrwałam, nawet jak były jeszcze zielonkawe. Nie lubię takich zważonych. Coś czuję, że dziś będzie u nas jakiś większy przymrozek
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Madzenka 21:34, 23 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja tez wycinam hosty jesienią. Macham Kasiu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 20:29, 25 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
KasiaWB napisał(a)


Dorciu, tak to one jeden zrobił się wyjątkowo wielki i ciężki, obecnie jest podwiązany



Ale super połączenie . Kasiu, mój variegatus też się pokłada, podtrzymałam go podporami . Ale z horti połączenie podoba mi się bardzo , bardzo to limka?

buziak!
____________________
ogród magdalenka
Mala_Mi 22:08, 25 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasiu, widziałam, że pojawiłaś sie na forum... i szłam do ciebie, ale Ty szybciej doszłaś do mnie

Córcię obejrzałam, jak dojrzewała razem z ogrodem.. ostatnie foto kiedyś pokazywałaś, ale te wcześniejsze pierwszy raz zobaczyłam. W taczce jest super.

I córcia przyćmiła wypasione hortki... mas je dorodne i ogromne...wooow.

Kiedy przeprowadza do domciu???
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies