Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

kitek81 22:50, 25 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
KasiaWB napisał(a)


Dziękuję Kasiu mam nadzieję, że dobrze mi wyjdzie przyszły ogródek, bo od inspiracji głowa aż boli wolałabym mieć już to z głowy )
Pozdrawiam


zazdroszczę Ci pomysłów! ja nie potrafię tego wszystkiego zebrać do qpy, żeby wyszła ładna całość-u Ciebie nawet misz masz wyszedł pięknie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
KasiaWB 23:51, 26 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
justi napisał(a)
Ja też już większość liści wyrwałam, nawet jak były jeszcze zielonkawe. Nie lubię takich zważonych. Coś czuję, że dziś będzie u nas jakiś większy przymrozek


hej Justi no i był przymrozek, brrrr. Niedziela była ładna, ale pozostałe dni do kitu muszę jeszcze pościnać kilka innych roślin, ale to jak trafię wolną chwilkę
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:52, 26 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marzena2007 napisał(a)
Ja tez wycinam hosty jesienią. Macham Kasiu


dzięki za wizytę Marzenko również macham
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:56, 26 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
noemi napisał(a)


Ale super połączenie . Kasiu, mój variegatus też się pokłada, podtrzymałam go podporami . Ale z horti połączenie podoba mi się bardzo , bardzo to limka?

buziak!


Cześć Madziu jestem zaskoczona tym wykładaniem się tego miskanta, dotychczas problemy nie było, a teraz się wykłada wszystkie już się podwiązane. Ten miskant faktycznie świetnie pasuje do hortek, ale jak będzie się tak wykładał to go eksmituję )
Na tej rabacie miały być same limki wszystkie do dziś mają etykiety, że limki, a jednak niektóre to Grandiflora. Zamierzam wymienić na limki, a wszystkie Grandiflora będą rosnąć w grupie w innym miejscu
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:05, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mala_Mi napisał(a)
Kasiu, widziałam, że pojawiłaś sie na forum... i szłam do ciebie, ale Ty szybciej doszłaś do mnie

Córcię obejrzałam, jak dojrzewała razem z ogrodem.. ostatnie foto kiedyś pokazywałaś, ale te wcześniejsze pierwszy raz zobaczyłam. W taczce jest super.

I córcia przyćmiła wypasione hortki... mas je dorodne i ogromne...wooow.

Kiedy przeprowadza do domciu???


Ania pojawiam się i znikam podczytuję w wolnej chwili
Bardzo lubię zdjęcia dziecka w ogródku no i widać jak latka lecą )
Hortki niedawno trochę rozluźniłam i oddałam kilka. To jednak wielkie rośliny za dużo ich mieć nie mogę
Kiedy? oby jak najszybciej ) życie pokaże
ściskam!

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:12, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)


zazdroszczę Ci pomysłów! ja nie potrafię tego wszystkiego zebrać do qpy, żeby wyszła ładna całość-u Ciebie nawet misz masz wyszedł pięknie


Dzięki, ale ten misz masz mnie męczy. Będę szła w geometrię i umiarkowany minimalizm ))) rośliny sadzone grupami tej samej odmiany itd. Mam masę inspiracji, ale w końcu coś trzeba będzie ostatecznie wybrać ) przemyślany projekt to podstawa. Zimą coś wybiorę
Pooglądaj dużo inspiracji i na pewno coś wybierzesz tylko spokojnie, bo lepiej sadzić na docelowe miejsce niż przesadzać
Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:16, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
a teraz trochę pisma obrazkowego
Nie ma już m.in. budlei



____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:18, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Nigra do przycięcia wiosną po kwitnieniu
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:22, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364


tu widoczne podwiązane miskanty Variegata, które od wiatru i tak się pochylają całym snopkiem...


a tu rozluźnione hortki - połowę oddałam

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:25, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dzisiejsze zdjęcia już bardzo jesienne


ostatnie kwiatki

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies