Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 00:27, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:30, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
i ...pierwszy lód w wiaderku


i krety po 2 latach przerwy znowu szaleją


usunęliśmy winobluszcz z siatki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 00:32, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jeżówki


i na dobranoc - ostatni niezmrożony kwiat austinki - tak jeszcze wyglądał tydzień temu
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewkakonewka 23:23, 28 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Hej Czy tam widać bukszpan gigant??? Ile ma wysokości? Masz taką dobrą rękę do roślin, że chyba minimalizm będzie trudny do utrzymania. Krety eh moje krety pozdrawiają Twoje, nie mogą mieszkać za płotem na polu, tylko z nami muszą? Buziaki
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
kamasja 09:30, 29 paź 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Jedyna rada to siatka, założyliśmy pod trawnik i spokój. Krety grasują u sąsiadów. Sprawdza się. Poranne pozdrowienia.
____________________
Z miłości do bukszpanów
KasiaWB 20:46, 29 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
Hej Czy tam widać bukszpan gigant??? Ile ma wysokości? Masz taką dobrą rękę do roślin, że chyba minimalizm będzie trudny do utrzymania. Krety eh moje krety pozdrawiają Twoje, nie mogą mieszkać za płotem na polu, tylko z nami muszą? Buziaki


Hej Ewcia
tak, to bukszpan, który trafił do nas w bardzo złym stanie i pracujemy nad nim w tym roku dosadziliśmy z 3 stron nowe bukszpany aby zabudować ubytki - jest szansa, że szybciej stworzy regularny kształt
Bukszpan jest duży ok. 1,50x1,50 albo więcej, dokładnie nie mierzyłam w tym roku.
Będzie minimalizm umiarkowany ) coraz bardziej podobają mi się proste formy.
U mnie i krety i nornice.... Już przestałam się nimi przejmować... Jednak coś czuję, że zima nie będzie taka łagodna jak ostatnia..
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:49, 29 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kamasja napisał(a)
Jedyna rada to siatka, założyliśmy pod trawnik i spokój. Krety grasują u sąsiadów. Sprawdza się. Poranne pozdrowienia.


Cześć
niestety nie, bo krety i nornice nie ryją u mnie w trawniku a na rabatach
Dotychczas grasowały u sąsiadów, a w tym u nas... Ech
Pod przyszły trawnik również zamierzam dać siatkę.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:52, 29 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Moi Drodzy, potrzebuję pomocy jeśli ktoś z Was zna się na oknach itd. to niech się do mnie odezwie na priv zwariować można ))
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
nicol21 18:09, 30 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Kasiu sporo sié u Ciebie dzieje Pięknie i kolorowo jest u Was!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 18:17, 30 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, wyboru okien nie zazdroszcze. Podobno najlepsze (ale i najdrozsze) Schuecco.
Nie mam, jakby co

Cudna Austinka! Krety i ja mam, sasiad ma siatke i prawie zadnych rabat, od tego roku, krety przenosly sie do nas na wiosne jak bedzie kopanie, zamierzam polozyc siatke przed polozeniem trawnika..
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies