Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 08:48, 04 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Już cieszyłam się wiosną... a dzisiaj pada śnieg i jest 2-3 stopnie...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
MAD 09:05, 04 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Hej Kasiu. Podglądam Twój ogród od dawna i podziwiam. Nie sądziłam, że możliwa jest jednoczesna budowa domu i zakładanie ogrodu. Jak widać można. Twoja rabata "busz" wygląda niezmiemsko. Ciekawa jestem tej zapowiadanej rewolucji na niej. Zaznaczam do podglądania.

Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:06, 04 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Oczywiście zanim zaznaczyłam kliknęłam wyślij... Więc jeszcze raz.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
viva 11:20, 04 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
KasiaWB napisał(a)
I wreszcie zamierzam uporządkować rabatę z hortensjami koło Nigry


tzn. ujednolicę gatunki czyli będzie tak jak miało być od początku - same hortensje Limelight. Już parę razy pisałam, że niektóre Limki, mimo 3 etykiet na krzaku okazały się nie być Limkami ... Te inne to Grandiflora, które pójdą sobie gdzie indziej


Kasiu, cytuję rabatkę hortensjową, bo piękna Bardzo podobają mi się te różne odcienie hortensji. Pooglądam zanim ją ujednolicisz

Dobrze, że zima wróciła teraz, może to już ostatni raz tej wiosny
U mnie też biało.
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
KasiaWB 21:59, 05 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
MAD napisał(a)
Hej Kasiu. Podglądam Twój ogród od dawna i podziwiam. Nie sądziłam, że możliwa jest jednoczesna budowa domu i zakładanie ogrodu. Jak widać można. Twoja rabata "busz" wygląda niezmiemsko. Ciekawa jestem tej zapowiadanej rewolucji na niej. Zaznaczam do podglądania.

Pozdrowienia zostawiam.


Witaj Magda
dziękuję, ale jeszcze za bardzo nie mam co pokazywać
Jednoczesna budowa i zakładanie ogrodu - hmm, można, ale najlepiej wcześniej wszystko zaplanować, zacząć od szkieletu i sadzić już na miejsca docelowe, mnie czeka troszkę przesadzania, ale ogólnie nie żałuję, bo gdyby nie włożona dotychczas praca to byśmy w nawłoci siedzieli )
Ta rabata jest najładniejsza, ale wymaga poprawy zgodnie z pierwotnym planem wielkiej rewolucji nie będzie, nieco będzie tylko uporządkowana

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:59, 05 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
MAD napisał(a)
Oczywiście zanim zaznaczyłam kliknęłam wyślij... Więc jeszcze raz.


Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:08, 05 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
viva napisał(a)


Kasiu, cytuję rabatkę hortensjową, bo piękna Bardzo podobają mi się te różne odcienie hortensji. Pooglądam zanim ją ujednolicisz

Dobrze, że zima wróciła teraz, może to już ostatni raz tej wiosny


Droga Vivo, witaj wiosennie
dziękuję troszkę muszę ujednolicić
dzisiaj znowu wróciła zima...ale jeszcze 2-3 tygodnie i ma być lepiej
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Efffa 00:25, 07 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj Kasiu, masz pięknie i widać,ze kochasz swój ogród, a co dopiero jak już będziesz mieszkać w swoim domku(bo chyba nie mieszkasz jeszcze?), wybacz wpadam zawsze tylko zdjęcia pooglądać, stąd moja niewiedza! Pozdrawiam
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
KasiaWB 00:54, 07 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Efffa napisał(a)
Witaj Kasiu, masz pięknie i widać,ze kochasz swój ogród, a co dopiero jak już będziesz mieszkać w swoim domku(bo chyba nie mieszkasz jeszcze?), wybacz wpadam zawsze tylko zdjęcia pooglądać, stąd moja niewiedza! Pozdrawiam


hej
ogród uwielbiam
niestety jeszcze nie.
pismo obrazkowe jest najlepsze
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Kacha123 06:20, 07 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
KasiaWB napisał(a)
I wreszcie zamierzam uporządkować rabatę z hortensjami koło Nigry




Kasieńko wpadam z rewizytą i od razu trafiam na takie piękności. Będę do Ciebie wracać na kawkę w hortensjowym kąciku.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies