Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

grembosia 22:19, 25 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Kasiu, ależ będziesz miała roślinek na docelowe miejsca!
Ja dalej uważam, że ogródek wraz z fundamentami domu, to jest to, nawet jak coś budowlańcy zniszczą...
Ciemiernikowi podsyp skorupek od jajek, bardzo mu służy.

Jak tam w temacie domku? Co teraz robicie?
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
kitek81 07:45, 26 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Super zdjęcia roślinek! Plantacja cisów imponująca! Wszystko budzi się do życiawiosna
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Betka 14:37, 26 mar 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ale nam plantację pokazałaś Kopara mi opadła moje mają po kilka cm 3 a może 4 hihihi Sama nie wiem co z nim i zrobić są takie marne ?!
Widoki ogólne też rewelka - podoba mi się
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
popcorn 14:51, 26 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Corcia i cisy podrosly! Wiosna cudna! Te drzewka i buksiki wygladaja jakby ladnie pare lat u Ciebie juz rosly! kiedy przeprowadzka??
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaWB 16:55, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ludwika napisał(a)
Dobry wieczór,

od razu przepraszam, że nie przejrzałam całego wątku od deski do deski, nie wyrobiłabym czasowo po prostu ... Obejrzałam kilkanaście pierwszych stron, sadzenie maluśkich thuji itp. A potem przeskoczyłam do tegorocznej wiosny i kopara mi opadła!
Niesamowite zmiany, piękny efekt! Zaznaczę sobie wątek, żeby mi nie umknął i może w wolnym czasie nadrobię środek No i oczywiście ciekawi mnie, jak sytuacja będzie się dalej rozwijać

Pozdrawiam serdecznie!


Cześć
dziękuję za odwiedziny nie oczekuję, że ktoś będzie czytał mój wątek od początku do końca ) dla mnie to jakby pamiętnik ogródka, mojej nauki ogrodnictwa itd. Najważniejsze jest to co na bieżąco
Mam nadzieję, że będę miała czas na zaplanowane w tym roku prace, bo inaczej znów zima mnie zastanie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 16:58, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)


Wow! Ale super plantacja. A je chodowałaś z własnych sadzonek czy kupiłaś małe sadzonki?

Widoki ogólne i te szczegółowe bardzo obiecujące. Lato znów będzie zielono kolorowe u Ciebie!


plantacja jest spora, bo ponad dwie setki sztuk kupowałam małe sadzonki i czekam aż urosnąniektóre już w tym roku pójdą na docelowe miejsce. W zasadzie to najlepiej od razu posadzić na docelowe i już pielęgnować od początku. No ale każdy robi jak może.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:00, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
Hej witam, oczywiście nawet pół krokusa wiosnę czyni Fajnie już jest nie Buziaki zostawiam


hej wiosnę już na pewno mamy, ale jeszcze pogoda zmienna, więc szału nie ma
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:06, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
grembosia napisał(a)
Kasiu, ależ będziesz miała roślinek na docelowe miejsca!
Ja dalej uważam, że ogródek wraz z fundamentami domu, to jest to, nawet jak coś budowlańcy zniszczą...
Ciemiernikowi podsyp skorupek od jajek, bardzo mu służy.

Jak tam w temacie domku? Co teraz robicie?


Cześć Grembosiu
trochę tego jest mam plan aby trochę uporządkować część wylatuje, bo nie pasuje do koncepcji finalnej )
Zgadzam się z Tobą, aczkolwiek zaznaczam, że każdy robi nasadzenia przed budową na własne ryzyko ja jestem zadowolona, bo nie wyobrażam sobie, że do tej pory nic bym nie robiła i dopiero zaczynała a tak nauka nie poszła w las ) jeśli miałabym dużą działkę np. 2 tys.metrów to na pewno robiłabym szkielet ogrodu od razu, zwłaszcza w częściach oddalonych od budynku

Dziękuję za poradę odnośnie ciemierników, akurat będą święta, więc skorupek będzie dość ) ale i tak będę je w tym roku przesadzać, przynajmniej taki jest plan, a co wyjdzie zobaczymy

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:08, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
Super zdjęcia roślinek! Plantacja cisów imponująca! Wszystko budzi się do życiawiosna


dziękuję, jesteś bardzo miła nie pocieszaj mnie ) może w przyszłych latach wiosna będzie wyglądać lepiej )
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:11, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Betka napisał(a)
Ale nam plantację pokazałaś Kopara mi opadła moje mają po kilka cm 3 a może 4 hihihi Sama nie wiem co z nim i zrobić są takie marne ?!
Widoki ogólne też rewelka - podoba mi się
Pozdrawiam


Hej Beatka nic się nie martw - urosną trochę czasu im potrzeba, ale na pewno opłaci się jak dla mnie zbyt drogo w naszych rejonach kosztują duże okazy, a jak jeszcze trzeba więcej sztuk, to można już w tysiącach liczyć...
Nauczyłam się cierpliwości i dystansu, więc poczekam aż urosną )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies