Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Juzia 20:25, 24 maj 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
KasiaWB napisał(a)


Nic odbiór osobisty



Aaaaa!
No to po sprawie

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nicol21 20:38, 24 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Widze Kasiu że i u Ciebie można popodziwiać orliki I hosty - coraz bardziej je lubię! a niebawem będę uwielbiać.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gabrysia_ 20:48, 24 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kasiu,a co się działo z choinami kanadyjskimi?
Ja z 10 sztuk też chyba 4 w zeszłym roku wymieniłam,właśnie wtedy odkryłam u siebie opuchlaki!
____________________
KasiaWB 22:49, 24 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gocha napisał(a)
Kasiu ten Twój kawałek ogrodu piękny i w ogóle nie widać żeby obok była budowa. Te orliki granatowe cudowne. Inne oczywiście też ale tamte takie oryginalne. Coś mi się wydaje że chabry miały być i u mnie w ogrodzie no ale cóż skleroza niestety . Ale inne roslinki maja sie bardzo dobrze.Buziaki Kasiu


dzięki Gosia jestem nieźle zaorlikowana ) ale bardzo je lubię
Z chabrami mamy już ustalone
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:55, 24 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Juzia napisał(a)



Aaaaa!
No to po sprawie



____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:56, 24 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Widze Kasiu że i u Ciebie można popodziwiać orliki I hosty - coraz bardziej je lubię! a niebawem będę uwielbiać.


bardzo lubię orliki i hosty mam ich sporo )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:01, 24 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gabrysia_ napisał(a)
Kasiu,a co się działo z choinami kanadyjskimi?
Ja z 10 sztuk też chyba 4 w zeszłym roku wymieniłam,właśnie wtedy odkryłam u siebie opuchlaki!


Gabrysiu, w zasadzie to nie wiem co się stało. Od dwóch lat rosły w tym samym miejscu, nie były przesadzane. Na początku wiosny nic nie zapowiadało tego, ale nagle w jeden tydzień posypały się całkowicie. Korzenie wyglądały normalnie, opuchlaków nie widziałam. Szkoda mi ich, ale cóż poradzić. Więcej ich nie kupię, bo tanie nie były
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 19:54, 25 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gabrysiu, dzisiaj byłam na chwilkę na działce i ... podejrzewam, że w choinach cudze koty zrobiły sobie legowisko... pewnie mi je podlały
dzisiaj jakaś masarka (( na dużej kępie Ice Dance chyba koty zrobiły sobie...kuwetę... Chyba czas kupić wiatrówkę
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 19:58, 25 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Poza tym ....ech.... zauważyłam na moim świeżo posadzonym żywopłociku cisowym ...misecznika cisowca .... masakra... W szoku zaczęłam usuwać mechanicznie..
Czym to teraz pryskać? Przeczytałam wątek o tym szkodniku, ale nie wiem czy teraz lać Polisectem i podlać ProAgro substrala czy czekać do czerwca i wtedy Mospilanem?

Pomóżcie...

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gabrysia_ 20:10, 25 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kasiu,u mnie pomógł mospilan na miseczniki w zeszłym roku.
Szkoda tych choin,taki już nasz los,że czasem coś wypada!
Buziaki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies