Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 23:38, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
BusyBee napisał(a)
Kasiu lekko spóźnione gratki na 9 seteczek. Dalszej radości z ogródka życzę
I pozdrówki dla Marty. Fajnie, że może razem z Tobą ogrodowo działać
Różyczki lubisz, więc masz i ode mnie. Buziak




dzięki dzięki piękne różyczki a jak się zwą? może bym kupiła
Marta już pewnie przeczytała pozdrowienia cieszę się, że mi pomogła, bo poszło nam szybko no i czas milej i szybciej płynie
Napisz mi co to za różyczka
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:44, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
Katarzyna dziękuję za zaproszenie i mile spędzony czas w takim Towarzystwie to samo się kulczy.
Ściełaś kilka bukszpanów całkiem profesjonalnym ruchem więc sama widzisz,że nie takie to trudne.
Pamętam lęk przed ścięciem cisa w stożek więc rozumiem pierwsze obawy,ale jak się raz uda to idzie jak spłatka.To już nasze kolejne strzyżenie i niedługo nie będe już potrzebna )))))))))
Ściskam
Martek


Marta, to ja bardzo dziękuję właśnie to samo pisałam wyżej, że szybko nam poszło, no bo milej w towarzystwie
w tym roku to bez wahania cięłam w poprzednich latach dłużej to trwało i strach był, że ciachnę za mocno ) a to właśnie trzeba ciąć
To strzyżenie to już tradycja jak tylko będziesz chciała i mogła to zapraszamy zresztą masz stałe zaproszenie, o czym chyba pamiętasz
Ściskam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:44, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gardenarium napisał(a)
Potrzeba zawsze się znajdzie


dokładnie tak byle ochota i czas były no i zdrowie
Pozdrawiam Danusiu
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:48, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)

Ja bym się chętnie podszkoliła w cięciu kulek pod okiem takiego fachowca Trochę ich będę miała i przyznam się , że mam pietra.


nie bój żaby to tylko tak na początku jest strasznie, a potem samo leci
szkoda, że nie wiedziałam, że taka chętna na szkolenie jesteś, bo bym dała znać o tym naszym spotkaniu następne za rok
no chyba, że kupisz jakiegoś bukszpana w doniczce i przyjedziesz do mnie Marta też pewnie by wpadła

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:48, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)


Danusiu Kochana ,żebyś Ty wiedziała jakim ja to stylem robię ))))))))))))))


trzeba będzie obfocić kiedyś
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 23:49, 19 lip 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Wpadam z pozdrowieniami Kasiu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 23:52, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
wrzucam kilka fotek zrobionych w biegu i znikam Pozdrawiam

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Marga 09:05, 20 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
KasiaWB napisał(a)


nie bój żaby to tylko tak na początku jest strasznie, a potem samo leci
szkoda, że nie wiedziałam, że taka chętna na szkolenie jesteś, bo bym dała znać o tym naszym spotkaniu następne za rok
no chyba, że kupisz jakiegoś bukszpana w doniczce i przyjedziesz do mnie Marta też pewnie by wpadła

Pozdrawiam

Dziękuję Kasiu za zaproszenie. Chętnie bym zobaczyła Twoje piękne roslinki. Mam już trochę dzikich krzaczków u mam i wyczytałam, że należy je sadzić razem żeby w przyszłości utworzyły gęste kulki, a potem dopiero przyciąć. Więc może u mnie lepiej żeby się cięcie odbyło. Pomoc fachowa jest niezbędna, bo innaczej wszystko zepsuję . Teraz upały, może sierpień będzie lepszy na sadzenie i cięcie?
A jak za daleko do mnie, to faktycznie kupię krzaczek w doniczce i przyjeżdzam na szkolenie
____________________
Ogród dla moich synków
BusyBee 09:36, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
KasiaWB napisał(a)


dzięki dzięki piękne różyczki a jak się zwą? może bym kupiła
Marta już pewnie przeczytała pozdrowienia cieszę się, że mi pomogła, bo poszło nam szybko no i czas milej i szybciej płynie
Napisz mi co to za różyczka
Pozdrawiam


Kasiula to larissa te kwiatki są urocze- ale niewielkie- tak z 5 cm mają. Ale jest ich moc i to rekompensuje ich wielkość
Więcej fotek znajdziesz u mnie na np. 341 stronie

Pozdrówki
____________________
U BusyBee w ogródku...
rozajerycha 21:28, 26 lip 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Widzę,że hortensje już pokazują swoje piękno.
Zaczyna się kolejny spektakl.
Wczoraj wyżyłam się po sąsiedzku pomogłam wyplewić taki kawałek zarośnięty chwastami od razu lepiej jak się na ład popatrzyło )))))))))
Pozdrawiam serdecznie
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies