Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 09:37, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
piękne rabatki a jak dasz jeszcze roślinkom miejsce po przesadzeniu, uporządkujesz to dopiero będzie cud-miód! ale wiesz, mi to u Ciebie nawet taki busz się podoba i jakie wszystko dorodne, duże!


Dziękuję Kasiu,
taki busz nieuporządkowany już mnie męczy )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:38, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Nie wiem Kasiu co Ty sypiesz tym roślinom że one tak rosną dopiero przesadzałaś a tu znowu busz się zrobił. Córcia ma rękę do roślin wiadomo po kim


Anetko, no właśnie nic specjalnego, wodę leję ) nie mam w tym roku czasu na ogródek
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:40, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Ja już pisałam, cudny że masz busz Kasia ja swoje Limki chcę wyprowadzić wyżej to znaczy, że mogę ściąć tylko kwiatostan? Chciałabym wyprowadzić na taką wysokość jaką masz u siebie. Vanillki planuję zakupić w przyszłym roku, już zachorowałam na nie


Anusia,
pewnie już się dowiedziałaś co i jak. Ja wiosną ścinam tylko część przemarzniętą, czasem jest to niewiele niżej niż kwiat a czasami niżej. Trzeba się przyjrzeć gdzie pączki wypuszcza
Vanillki mają piękne kwiaty, ale pokrój krzewu taki sobie.

Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:41, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Kolorowo i energetycznie u Ciebie, rzeczywiście jak troszkę porozsadzasz rośliny to zrobi się jeszcze ciekawiej i bardziej uporządkowanie. Ale i tak teraz jest simpatico


Dziękuję Nicol,
od początku sadzenia wiedziałam, że będę przesadzać - takie było założenie. Mam co chciałam )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:43, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ewa004 napisał(a)
Kasiu pozdrawiam cieplutko
Ogród cudownie dojrzały
Wszystko tak porosło ....dopiero przecież sadziłaś .....


czas leci mi bardzo szybko, zaczęliśmy sadzić w 2011 r.... i porosło teraz już się nie stresuję przy zakupie małych roślin, bo urosną
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:44, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
Pięknie jest ,ale wiosną będzie co robić
Ściskam mocno.
Martek


ano będzie będzie, ale żeby czas był na to, to byłoby idealnie...
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:46, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Filomena napisał(a)
Witaj Kasiu
długo nie zaglądałam a tu coraz piękniej i piękniej, Ty chyba nie śpisz tylko wspierasz cały czas swoje rośliny mentalnie, że tak rosną!
Ja skromnie proszę o dwa słowa na temat Twojej barbuli, bo zachycona nią w tamtym roku w tym zakupiłam sobie dwa krzaczki.
Napisz, Kochana, jak ją tniesz i czy ją okrywasz na zimę
pozdrawiam gorąco


Cześć
jak widać ja też długo nie zaglądałam )
o tak, wspieram je mentalnie w tym roku chyba tylko mentalnie+woda )
Barbulę dostałam od Marty mam jedną, a druga poszła w dobre ręce. Tnę ją na wiosnę, do momentu przemarznięcia. Nie okrywam na zimę.

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:48, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Roszponka napisał(a)
Kasku, wtam Cię jestem Twoją krajanką i od kilku dni czytam Twòj wątek jestem na 467 stronie, bardzo podobami się Twoja walka z zakładaniem ogrodu. Ciekawa jestem efektu końcowego. Jeszcze nie byłam w bieżących postaci lubię nie wiedzieć co mnie czeka.


Witaj Renata
miło mi, że ktoś z moich okolic dołączył
daj spokój, nie czytaj, bo to historia usłana błędami ) wszystko będę wywracać do góry nogami )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:49, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Roszponka napisał(a)
No i stało się, zajrzałam na koniec wątki i zamarła z wrażenia, Kasiu masz cudownie. Jak to pięknie ptrafiłaś skomponować.
Aż chciałoby się zobaczyć na żywo ten śliczny ogród, można ściągnąć coś do siebie.



))) dziękuję, zapraszam - już chyba w przyszłym roku wiosną lub latem
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:50, 17 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
A może jest ?


nie wiem czy Rehny czy nie, ale powiem Ci, że średnio oceniam tą odmianę. Kwiaty ładne, ale reszta...hmm...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies