Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Marga 08:35, 21 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Kasiu, przepięknie wyglądają pnącza na tle ceglastego muru. Ściana dorodnych roślin też już przesłoniła Ci sąsiadów.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Gocha 22:48, 21 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu ja jeszcze nie wytępiłam gąsiennic, A czy wiesz może czym opryskać bukszpany bo mają takie cos białego lepkiego- nie znam sie na tym co to. A u Ciebie bluszcz i teraz clematis tworzą super połączenie. U mnie brunery od Ciebie są piękne. Fajnie że juz masz kawałek ogrodu i to ładnego a dopiero sie przeprowadziliście- mimo wszystko dobrze było tworzyć ogród przed budową domu.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Donia72 23:10, 21 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U mnie też na bukszpanach jest takie coś białe i chyba to mszyca?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
rozajerycha 17:22, 22 maj 2016

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Kasiu mimo strat ogród pięknie się prezentuje,możesz być dumna
Trzymaj się,pozdrawiam
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
KasiaWB 20:19, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
hanka_andrus napisał(a)
Kasiu, pięknie, że możesz już oko cieszyć roślinami, a nie gołą ziemią. Nornic i gąsienic nie zazdroszczę. Mam swoje!
Mam nadzieję,że je jakoś zmilitaryzujesz. Najwyżej wyciągnij najcięższy sprzęt!


Haniu, dziękuję. Bardzo mnie cieszy Można na chwilę nawet wyskoczyć i jakiegoś chwasta po drodze wyrwać
Współczuję również tych szkodników... Dzisiaj zauważyłam jak mrówki targają w górę na różę jakieś larwy czy gąsienice... Nie pomagają wcale Robię co mogę
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:21, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Juzia napisał(a)
Te czochy na tle ściany jak obraz z daleka wyglądają!
Super!


W ubiegłym roku kupiłam dwa, w tym z tych dwóch są cztery. Szkoda, że w to miejsce nie przesadziłam cebul z innego gdzie są 3, byłby lepszy efekt To nic jesienią przesadzę ) i już w przyszłym roku będzie więcej )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:24, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
katel napisał(a)

Kasiu znasz nazwę tych tulipanów?
Clematisy z bluszczem cudownie się komponują!


Kupowałam jako Queen Of Night i chyba to one posadzone w koszykach i chyba dlatego jeszcze je mam )

Clematisy muszą się zaaklimatyzować nawet M. przekopał im w nóżki jakieś rośliny cieniujące zobaczymy jak to wyjdzie, w tym roku szału nie będzie )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:28, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
zbigniew_gazda napisał(a)
Jestem i ja Kasiu. Ale się u Was zmieniło. Tyle już roślin a pamiętam jak zaczynaliście budowę domu. Jest to cudowne że i ogród i dom robicie jednocześnie.
A na tej ściance to będzie może lustro? bo nie doczytałem. Pozdrowienia.


Witaj Zbyszku dziękuję za miłe słowa. Oj i ja pamiętam początki jakby to było wczoraj. Jeszcze trochę ugoru mamy do zagospodarowania, ale teraz mądrzej to zrobimy a dotychczasowy ogródek rozsadzam i poprawiam
Tak, dobrze pamiętasz, kiedyś na tej ścianie będzie lustro ale to już będzie wisienka na torcie jak ogarniemy się z pracami priorytetowymi. Póki co ściana musi poczekać
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:31, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
Stołówkę sobie zrobiły, jakby za płotem nic nie miały eh, ale zdjęcie liścia świetne zrobiłaś
Czochy bombowe w oknie
Opaska przy domu powstanie w kilka dni, a roślinki już cieszą i ilością i wielkością.
Pozdrawienia dla Was



no właśnie! za płotem tyle dobra, a one na orliki się uparły
Czochy są fajne i mam je na oku
Dziękuję, pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:33, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)
Kasiu, przepięknie wyglądają pnącza na tle ceglastego muru. Ściana dorodnych roślin też już przesłoniła Ci sąsiadów.
Pozdrawiam


Bardzo dziękuję one jeszcze nie wyglądają w ogóle, ale może w przyszłym roku Z jednej strony przesłoniła i całe szczęście bo tuż za płotem jest nowa budowa segmentów, ale z drugiej strony domu jeszcze trzeba nasadzić przyjedziesz kiedyś to zobaczysz
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies