Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

mst 09:01, 08 lut 2016


Dołączył: 07 wrz 2015
Posty: 84
Przybywam z rewizyta i jestem w szoku bo pisalas mi ze niewiele zrobilas w tym roku a tu taki piekny ogrod u Ciebie.Lawenda z różami i te hortensje cudo!!!!
____________________
Magda-wszystko od zera
Kawa 09:55, 08 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
bry
u ciebie nie wieje?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
ren133 10:19, 08 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
amelia_b napisał(a)
Małżonek zakupił mi dziś ziemię do wysiewu, po czym stwierdził że wiszę mu 11 zł do tego to już się chyba trzeba przyzwyczaić wysieje dziś stipę,sałatę,cebulkę salatkową i szpinak nowozelandzki i wjeżdża dziś drewno z tartaku,czyli rozmowy wychowawcze trochę pomogły,czuję się dumna ciekawe czy kosztami drewna też mnie obciąży


Normalnie Twój eM jak mój brat Mają z żoną oddzielne konta
Ale że to drewno to na tą pergolę niby?
To nie jest tak źle jak piszesz
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 10:22, 08 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Anda napisał(a)


No nie mogę
To mu potem za Twoje warzywa , które on potem zajada, wystaw rachunek


O właśnie to jest myśl
A już nie wspomnę o gotowaniu, praniu i opiece nad dziećmi
Dobrze, że mój eM nie czyta takich rzeczy bo by się zbuntował
I tak zaczyna wymyślać, że niby w tym roku to już nic w ogrodzie nie trzeba robić
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
amelia_b 11:39, 08 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
ren133 napisał(a)


Normalnie Twój eM jak mój brat Mają z żoną oddzielne konta
Ale że to drewno to na tą pergolę niby?
To nie jest tak źle jak piszesz
nie Reniu na panel miało być, ale się okazało że się nie nada i będzie na opał, cwaniak wiedział co zamówić żeby nie robić
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 11:40, 08 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
mst napisał(a)
Przybywam z rewizyta i jestem w szoku bo pisalas mi ze niewiele zrobilas w tym roku a tu taki piekny ogrod u Ciebie.Lawenda z różami i te hortensje cudo!!!!
dziękuje, ale tylko to mi się udało zrealizować
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 11:42, 08 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Kawa napisał(a)
bry
u ciebie nie wieje?
u mnie to tak nie wiadomo jak niby ciepło bo na plusie, ale zimno
____________________
Pogubiłam się po drodze
ren133 12:47, 08 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
amelia_b napisał(a)
nie Reniu na panel miało być, ale się okazało że się nie nada i będzie na opał, cwaniak wiedział co zamówić żeby nie robić


A panel na co?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
amelia_b 14:05, 08 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
ren133 napisał(a)


A panel na co?
A o tu Reniu panele drewniane a na panele bluszcz pospolity, bo nie mogę go dać na siatkę bo siatka nie moja tam jest ok 50 cm szerokości, więc nic innego tam dać nie mogę, bluszcz z czasem zarósł by panele i nie musiała bym sąsiada oglądaćmój em stwierdził ostatnio że jak mi nie pasuje widok za siatka to się wcale tam patrzeć nie muszę, czym zirytował mnie jeszcze bardziej, obiecał mi w tamtym roku że zrobi bo w lecie jak sąsiad kosi trawę swym traktorkiem to skoszoną trawę mam na całej drodze i rabatach no ale widocznie się emowi odwidziało
____________________
Pogubiłam się po drodze
ivo 14:11, 08 lut 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
amelia_b napisał(a)
A o tu Reniu panele drewniane a na panele bluszcz pospolity, bo nie mogę go dać na siatkę bo siatka nie moja tam jest ok 50 cm szerokości, więc nic innego tam dać nie mogę, bluszcz z czasem zarósł by panele i nie musiała bym sąsiada oglądaćmój em stwierdził ostatnio że jak mi nie pasuje widok za siatka to się wcale tam patrzeć nie muszę, czym zirytował mnie jeszcze bardziej, obiecał mi w tamtym roku że zrobi bo w lecie jak sąsiad kosi trawę swym traktorkiem to skoszoną trawę mam na całej drodze i rabatach no ale widocznie się emowi odwidziało

Faktycznie to może drażnić też by mi na nerwy działało Amelio Ato sąsiad też upierdliwy co mu bluszcz przeszkadzałby. U mnie rośnie rdest auberta jako zasłona. On rozrasta się w błyskawicznym tempie tylko ciężko nad nim zapanować. Tnę go często.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony?page=5
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies