Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały ogródeczek :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały ogródeczek :)

agnieszka_m 19:41, 03 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
kamila66 napisał(a)
I ja kupił am ciemierniki u mnie wyboru nie było wzięłabym więcej. Cieszę się, że w ogóle coś udało mi się kupić

____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 19:42, 03 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Flower1 napisał(a)

no tak ,znam ten ból tez tak mam .

a ciężko jest nieraz
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 19:43, 03 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ewa777 napisał(a)
U mnie w biedro marne ciemierniki więc się nie skusiłam. Może spróbuję w tesco - tylko trochę daleko mam


u mnie były ładne żałuję teraz że tylko jednego wziełam
____________________
Mój mały ogródeczek :).
anabuko1 12:27, 04 lut 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Ja mam tylko dwa małe ciemierniki na działce.
Może kiedyś będzie więcej.Ale jak widać, wszystkiego na raz nie da się mieć
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
iwka 12:31, 04 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a ja sie jakoś zrazilam do ciemierników, w ubieglym roku kupiłam zimą, w domu zółkly więc jak mrozy puściły posadzilam na dworze. Wiosna sladu po nich nie było. Przechodze obok nich obojetnie

Ciekawe jakby je może wiosną posadził, to dobrze się ukorzenią i będą rosły, no nie mówię jeszcze stop
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
agnieszka_m 12:32, 04 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
anabuko1 napisał(a)
Ja mam tylko dwa małe ciemierniki na działce.
Może kiedyś będzie więcej.Ale jak widać, wszystkiego na raz nie da się mieć


kwitną Ci już????
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 12:34, 04 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
iwka napisał(a)
a ja sie jakoś zrazilam do ciemierników, w ubieglym roku kupiłam zimą, w domu zółkly więc jak mrozy puściły posadzilam na dworze. Wiosna sladu po nich nie było. Przechodze obok nich obojetnie

Ciekawe jakby je może wiosną posadził, to dobrze się ukorzenią i będą rosły, no nie mówię jeszcze stop


Iwonko czytałam wczoraj o nich i np, sprzedaż internetowa ciemierników zaczyna się podobnie jak lili i jakby kupić wtedy przez lato się ukorzenią i może byłoby tak lepiej
rok temu też miałam w domu i moment mi zżółkł teraz eksmitowałam na pole na noc zabieram do domu
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Ewa777 18:05, 04 lut 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
agnieszka_malysa napisał(a)


Iwonko czytałam wczoraj o nich i np, sprzedaż internetowa ciemierników zaczyna się podobnie jak lili i jakby kupić wtedy przez lato się ukorzenią i może byłoby tak lepiej
rok temu też miałam w domu i moment mi zżółkł teraz eksmitowałam na pole na noc zabieram do domu


Ciemierniki kupiła w zeszłym roku wiosną. Część w kłączu i te nie rosły mi za bardzo. Część jako spore sadzonki. Cały sezon były zielone, ale też nie było widać, żeby rosły. Przy pierwszych dużych mrozach zmarzły. Nie pomyślałam, że trzeba je okryć Dziś sprawdzałam - liski są czarne
Ciekawe czy odbiją?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
agnieszka_m 18:16, 04 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ewa777 napisał(a)


Ciemierniki kupiła w zeszłym roku wiosną. Część w kłączu i te nie rosły mi za bardzo. Część jako spore sadzonki. Cały sezon były zielone, ale też nie było widać, żeby rosły. Przy pierwszych dużych mrozach zmarzły. Nie pomyślałam, że trzeba je okryć Dziś sprawdzałam - liski są czarne
Ciekawe czy odbiją?


ooo to w takim razie nie tak prosto z nimi jest:/ a nie odbiją jeszcze??? ja mojego zostawiam dziś na noc na polu okryłam go włókniną może mu nic nie będzie
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Ewa777 18:22, 04 lut 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
agnieszka_malysa napisał(a)


ooo to w takim razie nie tak prosto z nimi jest:/ a nie odbiją jeszcze??? ja mojego zostawiam dziś na noc na polu okryłam go włókniną może mu nic nie będzie


Potrzymaj go w doniczce i hartuj,jak Ci dziewczyny doradzały. Posadź do ziemi dopiero, gdy będzie wiosna. Przez lato i jesień się ukorzeni, tylko pamiętaj, żeby przed mrozami go okryć
Planuję kupić kilka sadzonek w tym roku, żeby zrobić doniczkową kompozycję.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies