Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały ogródeczek :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały ogródeczek :)

agnieszka_m 20:16, 28 maj 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
mirkaka napisał(a)
Agnieszko, na temat kulkowania odpowiedziałam u siebie. Wstaw zdjęcie róży które nie wytworzyły pąków, może jakiś szkodnik je uszkodził. Róże muszą mieć dobrze przygotowane doły, z obornikiem albo kompostem. Ja kopię 50x60 i wymieniam ziemię na próchniczą do róż albo kwiatową, dodaję kompostu lub obornika, np.granulowanego. Mieszam to i dopiero wsadzam. Pamiętaj aby mejsce szczepienia było ok 3-5 cm pod ziemią.

to zdjęcie tej róży
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 20:23, 28 maj 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
moja rabatka z kwiatami musiała się podzielić miejscem z warzywniakiem. Narazie niemam zadużo miejsca do nasadzeń bo przed nami jeszcze budowa garaż ogrodzenie i jakiś podjazd kostka itp.
____________________
Mój mały ogródeczek :).
jona 07:48, 29 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Fajny warzywnik . I jak ładnie rosną warzywa
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
agnieszka_m 07:53, 29 maj 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
jona napisał(a)
Fajny warzywnik . I jak ładnie rosną warzywa

rosą dość ładnie tylko mamy dwóch wrogów kreta i turkuć podjadek strasznie mi podgryza
____________________
Mój mały ogródeczek :).
jona 12:39, 29 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Takich gości nie mam, ale za to mam opuchlaki, które w warzywniku póki co nie broją, ale do żurawek i tiarelli się dorwały. No i oczywiście ślimaki i mszyce.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
agnieszka_m 12:46, 29 maj 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
jona napisał(a)
Takich gości nie mam, ale za to mam opuchlaki, które w warzywniku póki co nie broją, ale do żurawek i tiarelli się dorwały. No i oczywiście ślimaki i mszyce.

opuchlaków i ślimaków raczej niema bynajmniej tak mi się wydaje mszyce są te czarne. A czym pryskasz na mszyce??
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 21:24, 29 maj 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017

zakwitł mi taki mały cudaczek lecz niewiem jak się nazywa
____________________
Mój mały ogródeczek :).
jona 22:30, 29 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
agnieszka_malysa napisał(a)

opuchlaków i ślimaków raczej niema bynajmniej tak mi się wydaje mszyce są te czarne. A czym pryskasz na mszyce??


Na śliwce i na wiśniach są w takich ilościach, że pryskam chemią , tym co dali w ogrodniczym.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Tesska 14:34, 30 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
agnieszka_malysa napisał(a)

zakwitł mi taki mały cudaczek lecz niewiem jak się nazywa



Ten piekny cudaczek to lewizja , cisz sie że ładnie rośnie ja kupiłam 3 i 2 juz zgniły , podoba mi sie u Ciebie tyle możłiwosci a mała ogrodniczka cudna a warzywniak jaki czysty i równiutki
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
agnieszka_m 19:54, 30 maj 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
może pasuje mu susza bo w tym miejscu co rośnie to choć deszcz popada to jest sucho. Możliwości u mnie dużo narazie panuje nieład przypadkowe miejsca dla roślinek ale wszystko jeszcze przedemna
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies