Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Warmia 20:41, 15 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Makao_J napisał(a)
Oby pogoda dopisała to wszystko się uda


Aniu, liczę na to, że skoro ja już się zabieram za zmiany w ogrodzie, to Pani natura się zlituje i będzie łaskawa
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AGDULA 22:13, 15 sty 2017


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 883
Wpadłam zobaczyć ile u Ciebie śniegu.. No faktycznie trochę mniej niż u mnie. I tego zazdroszczę Ptaszki masz piękne! Bardzo ładne zdjęcia. A ta butelkę z tym talerzem to jak zamocowałaś?
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Warmia 22:21, 15 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AGDULA napisał(a)
Wpadłam zobaczyć ile u Ciebie śniegu.. No faktycznie trochę mniej niż u mnie. I tego zazdroszczę Ptaszki masz piękne! Bardzo ładne zdjęcia. A ta butelkę z tym talerzem to jak zamocowałaś?


Butelka ma ucięte dno i jest przyczepiona zszywaczem tapicerskim do deseczki. Deseczka musi mieć mały rancik, żeby nasionka się nie wysypywały na ziemię, więc włożyliśmy deseczkę do plastikowej doniczki i odcieliśmy górę.Trochę kombinacji, ale było robione na szybko. Ważne, że ptaszkom odpowiada.

Teraz zobaczyłam, że zdjęcie jest z wcześniejszą konstrukcją Dzisiaj było poprawiane i jest już z dnem od doniczki.

____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AGDULA 22:40, 15 sty 2017


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 883
Świetnie wyszło. NIe mam zszywacza tapicerskiego. Muszę coś wykombinować z tą butelką. Bo tego mi chyba sójka nie ukradnie
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Warmia 22:45, 15 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AGDULA napisał(a)
Świetnie wyszło. NIe mam zszywacza tapicerskiego. Muszę coś wykombinować z tą butelką. Bo tego mi chyba sójka nie ukradnie


Chyba nie da rady Pomysłów na takie karmniki jest mnóstwo.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 09:26, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Marti, fajnie, że jesteś Doczytałam, żeś chora. Mam nadzieję, że nic poważnego.
Karmnik super. Fajnie, że tyle ptaków do Ciebie przylatuje. U mnie pojawiają się sikorki, ale nie ma ich dużo.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 11:46, 16 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Marti, fajnie, że jesteś Doczytałam, żeś chora. Mam nadzieję, że nic poważnego.
Karmnik super. Fajnie, że tyle ptaków do Ciebie przylatuje. U mnie pojawiają się sikorki, ale nie ma ich dużo.


Jakieś dziwne przeziębienie mnie dopadło, ale już jest lepiej. Nawet na chwilkę wyskoczyłam porobić zdjęcia, bo napadało śniegu i słonko świeci. Biel daje po oczach, więc nie wiem co będzie z tych zdjęć.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 11:51, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Mam nadzieje, ze kurtkę na grzbiet jednak włożyłaś wyskakując To czekam na fotki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
amelia_b 11:51, 16 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
a któż to wrócił Martuś fajnie że jesteś
____________________
Pogubiłam się po drodze
Warmia 12:02, 16 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Mam nadzieje, ze kurtkę na grzbiet jednak włożyłaś wyskakując To czekam na fotki


Ewcia, nawet czapkę na główkę wciągnęłam, a rzadko to robię. Coś tam wrzucę, ale WOW nie będzie.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies