Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Azalia Anneke, liliowce

Pokaż wątki Pokaż posty

Azalia Anneke, liliowce

UrsaMaior 16:20, 24 cze 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Hej! Szukam nowego domu dla tego co w tytule. Odbiór osobisty. Liliowców mam 3 kępy.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 16:25, 24 cze 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:33, 02 sie 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Azalia wciąż aktualna!
____________________
ogród pod lasem
chelll 07:21, 04 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Cześć, sprawdziłam. Mam do Ciebie około 100 km I Muzeum Techniki u Ciebie ! Są argumanty dla moich chłopaków. Chetnie usynowię Twoją azalię. Czy w zamian mogę zaproponwać Ci seslerię jesienną? Co Ty na to? Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
UrsaMaior 10:01, 04 sie 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Hej!
No pewnie, możemy ubić ten interes A do muzeum Motoryzacji jest do mnie minuta samochodem.
Zrobiłam spis roślin, które mam jeszcze na ewentualną wymianę, razem z fotkami, Gipsy i Leosie mają potencjalną chętną, reszta jeszcze wolna.
Azalia

Gipsy Boy

Leosie

Orliki: Barlow White, Barlow Black i William Guinness

Złote jałowce

Tawuły

Ciemiernik

Dziurawiec

Trzmielina i berberys

____________________
ogród pod lasem
chelll 11:41, 04 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Fajnie Za azalię dam hortensję w tej chwili NN ( jest u mnie jej zdjęcie), w wątku hortensjada zapaytałam o odmianę, więc może się coś wyjaśni. Teraz są tylko pewne podejrzenia. Za trawki wezmę kilka orlików , jeśli można. Interesowałby mnie też ciemniernik, jakiego jest koloru? No i jałowce dwa. Tylko, co ja dam Ci w zamian??? Mam imperatę cylindryczną. Jarzmiankę bordową (jeszcze w doniczce). Zasadzę jedną mniej Jeżówki różowe i białe - sadzonki. KOstrzewę siną, ale kopaną z gruntu. Zajrzyj do mnie, popatrz. Może coć Ci się spodoba. Pozdrawiam !
____________________
Handmade by Elka
UrsaMaior 13:05, 04 sie 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Ok, zaraz spojrzę U mnie z orlikami jest ten problem, że synek pozdejmował oznaczenia z doniczek:/ Nie wiadomo który jest który, wiem tylko ile sztuk z danej odmiany było. Nie wiem czy warto się tym przejmować, bo dziewczyny piszą, że one i tak lubią się zapylać krzyżowo i kolory się miksują.
Co do ciemiernika to właśnie nie wiem, dostałam go od teściowej, ona ma u siebie bardzo ciemne i białe.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies