Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Kasiek 16:44, 15 lip 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Basilikum napisał(a)
Jak biale to moze to merynosy sa. Chyba najbardziej popularne. Nasze sa ogolnie troche dzikie ale jedna mamy taka, ktora wykarmilismy butelka i ona z nami na spacer chodzi. Latem staram sie jej do ogrodu nie wpuszczac

Dzis u nas zniwa i ociekam potem wrrr


Bardzo lubie owce jak wpychaja swoj pyszczek pod pache, jak sie przytulaja...
Mam nadzieje ze zniwa przebiegaja bez klopotow i zbierzecie wszystko na czas.
____________________
Bawarka
Basilikum 17:57, 15 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
juz po zniwac, teraz sianokosy

Moje owce nie bardzo przytulne sa, tylko te, ktore butelka karmilismy (obecnie mamy takie 3) przylaza do nas i daja sie tarmosic.

A na spotkanie tez mam chec lipiec troche zabiegany ale w sierpniu mam urlop, na poczatku jedziemy do Norymbergi zawiezc owce (przesunelismy termin) potem do Polski na tydzien a potem jestem wolna
Gdzies tak miedzy nami jest bawarski las, moze tam razem powedrujemy.

Moj maz zapisal mnie na zawody mam we wrzesniu przebiec 5 km na tych zawodach. A ja juz 2 lata nie biegalam. Musze dzis zaczac trenowac.

A w ogrodzie powoli usuwam chwasty i przesadzam rosliny, ktore z braku pomyslu zgromadzilam na bylym warzywniaku.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 21:54, 15 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Iza, szalona kobitka z ciebie, moze mnie sie uda w ten scenariusz spotkania wpisac kiedys biegalam tak 10 km dziennie, ale bylo fajnie, jak zlikwidowali ostatnia bieznie, skonczyło się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 22:15, 15 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Milko fajnie by bylo Ciebie zobaczyc

dzis przebieglam prawie 2 km. Niestety czuje lekkie klucie w kolanie. 2 lata temu wlasnie przez nie zrezygnowalam z biegania. Mialam nadzieje, ze nie wroci ale nie wiem, po dzisiejszym biegu zwatpilam, bo to bylo wolno i z przerwami na spacer.

No a pozniej wykosilam krzak, czyli przycielam go prawie do zera. Mamy 3 male kotki i jeden nam sie zgubil. One mieszkaja na tarasie. No i wydawalo nam sie, ze do piwnicy wpadl ale go tam nie znalezlismy. Ciagle slyszelismy mialczenie. Musialam wiec chwile tam postac by posluchac skad ten glos dochodzi. A ze nie lubie bezczynnie stac to zlapalam za sekator.
No i mamy kota i krzak przyciety
Kot jednak w piwnicy byl. Wpadl przez kratke.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiek 15:42, 16 lip 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Basilikum napisał(a)
Milko fajnie by bylo Ciebie zobaczyc

dzis przebieglam prawie 2 km. Niestety czuje lekkie klucie w kolanie. 2 lata temu wlasnie przez nie zrezygnowalam z biegania. Mialam nadzieje, ze nie wroci ale nie wiem, po dzisiejszym biegu zwatpilam, bo to bylo wolno i z przerwami na spacer.

No a pozniej wykosilam krzak, czyli przycielam go prawie do zera. Mamy 3 male kotki i jeden nam sie zgubil. One mieszkaja na tarasie. No i wydawalo nam sie, ze do piwnicy wpadl ale go tam nie znalezlismy. Ciagle slyszelismy mialczenie. Musialam wiec chwile tam postac by posluchac skad ten glos dochodzi. A ze nie lubie bezczynnie stac to zlapalam za sekator.
No i mamy kota i krzak przyciety
Kot jednak w piwnicy byl. Wpadl przez kratke.


Mam nadzieje ze kotek z tej przygody wyszedl bez szwanku Wczoraj zaliczylam 7 km na rolkach...dzisiaj czuje ze sie nie czuje, ale wieczorem poprawka, musze troche rozruszac swoja kondycje, bo babsko wstretne cosik mi sie ostatno rozleniwilo

Ogrodowo chce posadzic nowe liliowce, ale za goraco jest, poczekam do poznego wieczorka
____________________
Bawarka
Basilikum 18:39, 16 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Kasiek napisał(a)

Ogrodowo chce posadzic nowe liliowce, ale za goraco jest, poczekam do poznego wieczorka
ja to hyba pozekam az bedzie zimno narazie kursuje miedzy domem, ogrodem i laka. W domu zimno, ze az sie doubierac trzeba, na dworze goraco, ze nie da sie wytrzymac dluzej jak 15 minut.
Koty ciagle sie kreca kolo dziury do piwnicy ale teraz wiemy juz gdzie szukac gdyby jeden znikl.
Milka widze, ze Ty tez Zdolna Slazaczka jestes jak ja
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 16:13, 19 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Wczoraj wstalam raniutko, by podlac ogrod zanim slonce zacznie prazyc. A skoro bylo tak wczesnie to wykorzystalam, ze przy borowkowych krzaczkach jeszcze cien i usunelam chwasty. No i zerwalam co nieco na deser Bardzo mi szkoda tych ktore wyladowaly w brzuchu sarny ale juz wiecej jej sie nie uda z tyh krzakow coz zerwac. Teraz stoi tam plot tymczasowy i mam nadzieje, ze na wiosne juz bedzie staly.
Postanowilam tez sprobowac oblozyc je gazetami i wysypac scieta trawe. na wiosne wysypie kore. Moze moj maz wreszcie wkopie mi rand z palikow, ktory stoi i czeka od 2 lat
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 16:16, 19 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Kasiek wczoraj bylam calkiem blisko Ciebie, za Regensburgiem w kierunku Norymbergii
Nasza gospodyni ma calkiem spore zoo w swoim ogrodzie
i takie piekne kaczuszki z mama
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Katkak 21:57, 20 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ta mała pomocnica przekochana . Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mateuszmichn 20:54, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Witaj, wpadam z rewizytą. Musisz wstawić więcej fotek, ale kurki masz ładne
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies