Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Basilikum 21:57, 22 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Witaj Mateusz.
Pewnie, ze musze wiecej fotek wstawic ale ich nie mam jest tak goraco, ze nie mam sily wyjsc do ogrodu przed 20. A potem to latam z konewkami, taczka z woda i wezem ogrodowym na zmiane. No i moj ogrod taki zarosniety, ze nie ma co pokazac za bardzo.

Kurki nie moje. Ja mam przepiorki.
i kota, ktory ich pilnuje hihih

a tu dzika czeresnia przy wejsciu na lake


nie za bardzo widac na zdjeciu ale 1/3 lisci jest zolta. To nie jesien, to susza
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
mateusz199613 22:11, 22 lip 2015

Dołączył: 07 maj 2015
Posty: 14
Witam
Fajne mam kury też mam tylko że moje tylko mi przeszkadzają
____________________
Marga 23:51, 22 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Izabello!
Mieszkasz w tak cudownym miejscu a tak mało fotek wstawiasz? Fotografuj wszystko naokoło, chętnie obejrzymy. Zwierzaczki masz przesłodkie!
Ech, to jest życie .... zazdroszczę
____________________
Ogród dla moich synków
Basilikum 15:53, 23 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Marga fotki wstawiam tez na Bawarskim watku.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 22:00, 23 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Pokaze Wam kawalek mojego podworka.

To jest od strony wjazdu. Czyli kazdy kto mnie chce odwiedzic najpierw dostaje taki widok.

Ten budynek, ktory na zdjeciu wydaje sie najwiekszy to garaz. Po prawej stronie tego garazu jest tak

Po lewej stronie rosna pomidory.


W planie jest ogrodzenie tego malego skrawka i zrobienie bramy wjazdowej. Brama juz jest, lezy przed pomidorami i psuje widok Zostaje nam kupic plot i to wszystko zainstalowac. Plot i brama beda tuz za skrzynka pocztowa. Tej instalacji z owieczka i doniczkami nie bedzie widac od drogi.
Plot bedzie prawie taki, czyli cos w tym stylu.

Nie mam jeszcze pomysli co przed tym plotem posadzic. Za bardzo go nie chce zaslaniac, bo ladny bedzie wiec wysokie rosliny najwyzej dwie, trzy.
Na poczatku chcialam tam skrzynie, bo blisko do studni ale z drugiej strony to taka wizytowka tuz przy wjezdzie wiec zdecydowalam sie na skrzynie i caly warzywiniak z tylu domu.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 22:14, 23 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Basilikum napisał(a)
Marga fotki wstawiam tez na Bawarskim watku.


Witaj,

a gdzie tu jest bawarski wątek?

Fajnie masz, tyle miejsca i zwierzęta. Pięknie...
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 22:24, 23 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Anda napisał(a)



a gdzie tu jest bawarski wątek?



Hej Anda fajnie Cie tu widziec
Bawarski watek jest TU
Tam sa swietne fotki Kasiek i kilka moich
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 22:31, 23 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Dzięki za linka Lubię Bawarię. Byłam niedawno w Playmobil-Land.

Popatrzę sobie dopiero jutro, bo wcześnie chodzę spać, taki śpioch jestem. Już mi się oczyska zamykają


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardener27 22:39, 23 lip 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Fajny klimat masz wokół domu Te donice z pomidorami wyglądają bardzo obiecująco Dlaczego w donicach a nie w gruncie ? Nie trzeba by ich tak często podlewać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Hana75 23:41, 23 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Basilikum napisał(a)
.
i kota, ktory ich pilnuje hihih
(

Padłam ze śmiechu, gdy to zobaczyłam, cudna ta kicia. Chyba puchata.
Pewnie dobry z niej/lub niego ochroniarz
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies