Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Basilikum 20:04, 25 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
kaz742011 napisał(a)
Iza cudnie opowiadasz i pokazujesz zdjęcia ze swoich wycieczek. Legenda z wieżą kościelną super. Przy okazji czytania wątku dowiedziałam się o kradzieży belki i "okupie" jaki za nią trzeba " zapłacić". Psy rzeczywiście choć bardzo groźne raczej nie miały szans jej upilnować.
No i zachwyciła mnie kurza rodzina.

nie mam kur
hihih
ani koz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kaz742011 21:20, 25 paź 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)


do kogucika dolaczyla jakis czas temu kurka i pisklaczek. Stoja narazie Kolo domu, wiosna je wyniose znow na gorke truskawkowa



Iza, no jak nie masz kur jak masz.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Kasiek 21:37, 25 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Jak zwykle cygani
____________________
Bawarka
Rumianka 21:38, 25 paź 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Basilikum napisał(a)


Ależ piękna kompozycja...tylko siedzieć i podziwiać...Miałam kiedyś też taką wanienkę, ale pożyczyłam szwagrowi do wapna i już nie dostałam z powrotem...taki jest bebe...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 06:27, 26 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
kaz742011 napisał(a)


Iza, no jak nie masz kur jak masz.

a o tach zapomnialam na smierc.
Wszyscy na moje przepiorki pisza kozy to pomyslalam, ze chcesz moje przepiorki kurami nazwac

Kasiu nie cyganie zwykle tylko przez przypadek
a ogolnie to bylam dzis w nocy u Ciebie i ogladalysmy razem jakas lokomotywe i kapliczke
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pluszakowa 09:05, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Hej chciałam się przywitać czy w twojej wizytówce dobrze widziałam chmiel? Kiedyś chciałam go posadzić ale ekspansywność mnie przestraszyła.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
kaz742011 09:29, 26 paź 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)

a o tach zapomnialam na smierc.
Wszyscy na moje przepiorki pisza kozy to pomyslalam, ze chcesz moje przepiorki kurami nazwac


No wiesz... taka piękna rodzinka że aż nieprzyzwoicie o niej zapominać. A dlaczego przepiórki nazywają kozami?
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 14:17, 26 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Pluszakowa napisał(a)
Hej chciałam się przywitać czy w twojej wizytówce dobrze widziałam chmiel? Kiedyś chciałam go posadzić ale ekspansywność mnie przestraszyła.

Witaj Magdo Chmeiel sam sie posadzil u mnie. Rosl w zeszlym roku kolo pastwiska. W tym roku juz go tam nie ma. Sam przyszedl, sam poszedl. Nie wiem skad nie wiem dokad

Kaz (znow nie wiem jak masz na imie, wiec przepraszam za to Kaz)
na moje owce duzo osob mowi kozy. No moze troszeczke tak wygladaja




U nas slonko swieci mhhhm ladny pazdziernik mamy kolorowy i cieply
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiek 16:40, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Basilikum napisał(a)
Kasiu nie bylam na spotkaniu, bylam na wycieczce z pracy, czasu mialam troche wolnego do wlasnej dyspozycji.
Lubisz basen czy terme? nasi znajomi jezdza tam do termy i zachwalaja wszystko oprocz cen ja mam pod nosem niedaleko wiec jezdze do swojej


I to i to. Wiedzialas ze maja najdluzsze w Europie zjezdzalnie?Dlatego tak sie cenia.
____________________
Bawarka
Kasiek 16:46, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Basilikum napisał(a)

a o tach zapomnialam na smierc.
Wszyscy na moje przepiorki pisza kozy to pomyslalam, ze chcesz moje przepiorki kurami nazwac

Kasiu nie cyganie zwykle tylko przez przypadek
a ogolnie to bylam dzis w nocy u Ciebie i ogladalysmy razem jakas lokomotywe i kapliczke


Nie cyganisz zwykle tylko przez przypadek...Fajne
No patrz...goscie mi po nocach buszuja a ja spie
p.s robilam dzisiaj fotke kapliczki ktora stoi u mnie na koncu osady.
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies