Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?

Iwk4 00:52, 03 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
L00zak napisał(a)
Z radością ogłaszam, że tym razem The Winner is JOANNA
W nagrodę Joasiu będziesz kierownikiem w rozplanowaniu otoczenia ławeczki
Ponoć w każdym ogrodzie niezbędna
Dziękuję wszystkim za udział i propozycje. Niektóre z wymienionych rzeczy już mam, niektóre trafiły na listę zakupów

Michał, ja się spóźniłam, ale nadrabiam zaległości i próbuję odgadnąć zagadkę, której nie podałeś.
Z takim podejściem jesteś albo szefem - managerem, albo belfrem
Przecież dzieciom w szkole w nagrodę daje się dodatkowe zadania domowe
Pracownikom też
I przy okazji następna burza mózgów przyczyniła się do powstania nowych inspiracji
Gratuluję podejścia
____________________
Ogródek Iwony II
L00zak 08:07, 03 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Wichura4ad napisał(a)
Można wiedzieć gdzie ją postawisz bo ona taka dwukierunkowa ")


Witam na moim wątku
Miejsca jest sporo ale mam takie na razie wybrane symetrycznie do rabaty z Acroconą, kto wie czy tam nie będzie. Wkrótce przymierzę ją i obfotografuje, zobaczymy co z tego będzie. Mam jeszcze 2 białe donice jak przed domem, może to razem połączę, a może jakąś fontannę dołożymy w tym miejscu.
Inwencja jest więc poczekamy - zobaczymy
Ławeczka jest nietypowa, ale przez to zwraca na siebie uwagę, a ja lubię oryginalne rzeczy
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
L00zak 08:08, 03 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
chagall napisał(a)
Cześć Michał, nadrobiłam zaległości u Ciebie: pergola, ogrodzenie i "zakręcona" ławeczka - super!!!


Dziękuję bardzo
A jak u Ciebie rozkładacie siatkę na krety?
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Karol99 08:09, 03 wrz 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
L00zak napisał(a)
Z radością ogłaszam, że tym razem The Winner is JOANNA
W nagrodę Joasiu będziesz kierownikiem w rozplanowaniu otoczenia ławeczki

Ponoć w każdym ogrodzie niezbędna
Dziękuję wszystkim za udział i propozycje. Niektóre z wymienionych rzeczy już mam, niektóre trafiły na listę zakupów


Śliczna
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
L00zak 08:10, 03 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Iwk4 napisał(a)

Michał, ja się spóźniłam, ale nadrabiam zaległości i próbuję odgadnąć zagadkę, której nie podałeś.
Z takim podejściem jesteś albo szefem - managerem, albo belfrem
Przecież dzieciom w szkole w nagrodę daje się dodatkowe zadania domowe
Pracownikom też
I przy okazji następna burza mózgów przyczyniła się do powstania nowych inspiracji
Gratuluję podejścia


Dziękuję, Wasze propozycje z zagadki, dla mnie rozbiły też burze mózgów, lista potencjalnych zakupów jest jak znalazł. Najbardziej kręci mnie fontanna, może będzie obok ławeczki, kto wie co się wydarzy. "Tego nawet najstarsi górale nie przewidzą" heheheh
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
L00zak 08:12, 03 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Karol99 napisał(a)


Śliczna


Dziękuje Karolu, super, że znalazłeś czas, aby wpaść do mnie, w końcu już wrzesień i masz na głowie inne obowiązki
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
deszczowymaj 08:27, 03 wrz 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
L00zak napisał(a)


Dziękuję, Wasze propozycje z zagadki, dla mnie rozbiły też burze mózgów, lista potencjalnych zakupów jest jak znalazł. Najbardziej kręci mnie fontanna, może będzie obok ławeczki, kto wie co się wydarzy. "Tego nawet najstarsi górale nie przewidzą" heheheh


Fontanna ....czyli moja propozycja gdybyś połączył ją w kompozycji z tą cudną ławką wyjdzie bardzo romantyczny zakątek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gardenarium 08:53, 03 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Do tego ogrodu pasuje ławka prostokątna, nowoczesna z podstawą z gabionów (ogrodzenie będzie z gabionów?) ta pasuje do ogrodu angielskiego z falistymi liniami, schowana gdzieś w gąszczu róż i pachnących krzewów. Myślę że trzeba bardziej przemyśleć zakupy

Jak dla mnie całkowity zgrzyt w tym ogrodzie
Tylko, że wyjdzie że wszyscy się zachwycają a ja krytykuję, więc to nie krytyka ale trzeźwe spojrzenie

Niech ktoś mnie poprze

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
deszczowymaj 09:04, 03 wrz 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)
Do tego ogrodu pasuje ławka prostokątna, nowoczesna z podstawą z gabionów (ogrodzenie będzie z gabionów?) ta pasuje do ogrodu angielskiego z falistymi liniami, schowana gdzieś w gąszczu róż i pachnących krzewów. Myślę że trzeba bardziej przemyśleć zakupy

Jak dla mnie całkowity zgrzyt w tym ogrodzie
Tylko, że wyjdzie że wszyscy się zachwycają a ja krytykuję, więc to nie krytyka ale trzeźwe spojrzenie

Niech ktoś mnie poprze



Danusiu ja bym Cię poparła (bo masz rację) ale tylko spójrz na tą ławeczkę Bardzo ładna jest i może jednak da się ją jakoś logicznie ulokować
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
L00zak 09:05, 03 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Gardenarium napisał(a)
Do tego ogrodu pasuje ławka prostokątna, nowoczesna z podstawą z gabionów (ogrodzenie będzie z gabionów?) ta pasuje do ogrodu angielskiego z falistymi liniami, schowana gdzieś w gąszczu róż i pachnących krzewów. Myślę że trzeba bardziej przemyśleć zakupy

Jak dla mnie całkowity zgrzyt w tym ogrodzie
Tylko, że wyjdzie że wszyscy się zachwycają a ja krytykuję, więc to nie krytyka ale trzeźwe spojrzenie

Niech ktoś mnie poprze



Dziękuje za podpowiedź, gabiony są tylko przy bramie w liczbie 3 sztuk, nie jest powiedziane, że musi być w tym eksponowanym miejscu, można ją eksportować gdzieś w dolnej części działki, która nie jest jeszcze zagospodarowana, tam miejsca na przyszły ogród pod dostatkiem wtedy miejsce dla róż może się też znajdzie

Jak garaż i pergola będą gotowe, wtedy podejmę ostateczną decyzję, może faktycznie, będzie pasować inna konstrukcja. Podstawy z gabionów tam nie widzę bo nie ma na to miejsca, w tym obszarze, gdzie ją bym widział, ale nad prostą drewnianą na pewno się zastanowię przecież nie będzie zamontowana na stałe
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies