Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

margaretka3 13:16, 21 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Bogda! Hej!!! Od bardzo dawna Ci kibicuję! U mnie jeszcze nie jest ładnie, gdy patrzy się na ogród jako całość, dlatego zdjęć z szerszą perspektywą będzie mało. Mam mnóstwo ładnych roślin, to wiem, a teraz pracuję nad tym, żeby to wszystko jeszcze ze sobą poukładać.

Jeżówka wysiana w ubiegłym roku.

____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Konieczki 14:26, 21 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Witaj Gosia
Ty już masz pięknie
____________________
Zielonym do góry... :)
07_Rene 14:38, 21 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
margaretka3 napisał(a)
U mnie jeszcze nie jest ładnie, gdy patrzy się na ogród jako całość, dlatego zdjęć z szerszą perspektywą będzie mało. Mam mnóstwo ładnych roślin, to wiem, a teraz pracuję nad tym, żeby to wszystko jeszcze ze sobą poukładać.



Gosiu, jak możesz, że "nie jest ładnie"! Byłam u Ciebie, na własne oczy widziałam, że jest na czym oko zawiesić. Piekne byliny na bogato u Ciebie Ogród musi dojrzeć. Czasu nie przyspieszysz. Grunt, że masz już "bazę", którą będziesz dopieszczać

Chyba uśmiechnę się do Ciebie po nasionka Na pewno odętki i mikołajka, chyba że jeszcze coś obmyślę
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Mala_Mi 15:12, 21 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
margaretka3 napisał(a)

Aniu, próbowałam, ale poległam. Nadal sie nie udało. Jutro kolejne próby, zadzwonię.
Dla energicznej kobietki coś energicznego: pięciornik nepalski z rozmazanym uczepem: :

Dzięki za pięciornika.. nepalskiego w dodatku, czyli dla mnie wszytko co ma wiązek z górami wskazane Odbierze PW... powinno działać ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Karol99 19:58, 21 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witam Cię.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Konieczki 20:57, 21 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
To ja będę się uczyć wysiewać nasiona, przyszły rok będzie pod tytułem "wysiewam"
____________________
Zielonym do góry... :)
margaretka3 22:39, 21 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Konieczki napisał(a)
Witaj Gosia
Ty już masz pięknie

Asiu, cieszę się, że już Ci się poboda Materiał do wysiewów mogę Ci jesienią dostarczyć

Dalia Franz Kafka - moja ulubiona (na razie)
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 22:46, 21 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
07_Rene napisał(a)


Gosiu, jak możesz, że "nie jest ładnie"! Byłam u Ciebie, na własne oczy widziałam, że jest na czym oko zawiesić. Piekne byliny na bogato u Ciebie Ogród musi dojrzeć. Czasu nie przyspieszysz. Grunt, że masz już "bazę", którą będziesz dopieszczać

Chyba uśmiechnę się do Ciebie po nasionka Na pewno odętki i mikołajka, chyba że jeszcze coś obmyślę


Nasionek Ci u mnie nie zabraknie, od dziś nie ścinam kwiatostanów!
Wiem, Reniu, na wszystko potrzeba czasu

Czarna malwa, jak byłaś, chyba jeszcze nie kwitła.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 22:51, 21 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Mala_Mi napisał(a)

Dzięki za pięciornika.. nepalskiego w dodatku, czyli dla mnie wszytko co ma wiązek z górami wskazane Odbierze PW... powinno działać ..

Czarodziejka jesteś! Działa! Buziak dla Ciebie wirtualny, a w realu dostaniesz lizaka z nadzieniem musującym Następne zdjęcie będzie z górkami.
Teraz hyzop.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 22:58, 21 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Karol99 napisał(a)
Witam Cię.

Hej, Karolu!
Dzięki za powitanie!
Dla młodego ogrodnika coś pożywnego Taka mała zmiana klimatu.
Pomidor Perła Małopolski

____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies