Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

margaretka3 10:43, 24 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Krwawnica ładna, ale nie to kupowałam
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Anda 10:50, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Też byłabym rozczarowana. Tego sprzedawcę możesz skreślić.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardener27 10:55, 24 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa Twój wątek zostawiam na wieczór bo balustrada mnie wzywa do malowania a pogoda niepewna a jeszcze z łóżka nie wstałem, jezu już prawie jedenasta !!! Do usłyszenia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Milka 10:58, 24 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)


Lilii nie mam w ogrodzie. Może to błąd, ale jakoś nie pasują tu do mnie. Rzeczywiście masz wszystko później niż ja. Lawendę muszę koniecznie przyciąć, bo inaczej zacznie kwitnąć pomiędzy tymi wyschniętymi kwiatami. Muszę róż dokupić, żeby więcej ich kwitło, tylko gdzie je wcisnąć?

U mnie też lawenda do cięcia zamiast róż, wciśnij pachnące lilie, żadne róże nie dają takiego zapachu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
margaretka3 10:58, 24 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Anda napisał(a)
Też byłabym rozczarowana. Tego sprzedawcę możesz skreślić.

Już wysłałam mu mejla ze zdjęciem roślinki.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
tulucy 11:07, 24 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja kiedyś nie przepadałam za liliami, ale ... ich zapach jest nie do zastąpienia - teraz kwitną mi dwie drzewiaste i one dają na dobre kilka metrów...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Ewa777 12:43, 24 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
frezja napisał(a)


Swoją przycięłam na 10-15 cm. Dużo miała już odrostów przy ziemi.Ponoć zakwitnie równie bujnie, jak wiosną

Mam jeszcze ochotę przyciąć perowskię..ta coś się kładzie.


Dzięki, Ewciu
Perowskię trzeba ciąć wiosną, żeby się ładnie rozkrzewiła. Moja tak słabo startowała, że przegapiłam wiosenne cięcie, a teraz jeszcze nie kwitła, więc u mnie chyba się obędzie bez cięcia w tym roku.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
margaretka3 13:11, 24 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Ewuś, zapomniałam napisać, że to własnie rozchodnik Yellow Xenox był na moich zdjęciach. Jak złapię chwilkę wolnego czasu, to wstawię jego nowe zdjęcia.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Anda 15:30, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Gardener27 napisał(a)
Ewa Twój wątek zostawiam na wieczór bo balustrada mnie wzywa do malowania a pogoda niepewna a jeszcze z łóżka nie wstałem, jezu już prawie jedenasta !!! Do usłyszenia


Do usłyszenia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:31, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
tulucy napisał(a)
Ja kiedyś nie przepadałam za liliami, ale ... ich zapach jest nie do zastąpienia - teraz kwitną mi dwie drzewiaste i one dają na dobre kilka metrów...


Drzewiaste niezłe są. A przewracają Ci się na wietrze?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies