Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 16:05, 25 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
MirellaB napisał(a)
Koniecznie muszę jesienią czosnki kupić
Zdjecia fantastyczne
Bardzo lubię Twój ogród


Mirella, cieszę się bardzo Kupuj czosnki bo śliczne są i bardzo ładnie pachną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:05, 25 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
jolanka napisał(a)


A ja kupilam driakiew i ma ponad metr wysokosci


Czym Ty ją karmisz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:07, 25 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Ewik napisał(a)
Cuda, cudenka , moja drakiwe podobna do twojej jest zdecydowanie niższa na czochy napatrzeć sie nie mogę , jest jeszcze cos z chabrowatych w podobnym kolorze ale nie wiem jak sie nazywa
Jak pogoda u ciebie ? wypogodziło sie ?


Pogoda wypogodziła.... W czwartek upał 35 stopni, w piątek burze i duszno, a dzisiaj jak zwykle leje od rana. Tego lata to chyba długo nie zapomnę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 17:32, 25 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)


Pogoda wypogodziła.... W czwartek upał 35 stopni, w piątek burze i duszno, a dzisiaj jak zwykle leje od rana. Tego lata to chyba długo nie zapomnę


no to nieciekawie , u nas skwar okropny , wiekszośc roślin sie gotuje , nawet trawy i jezówki smętnie wiszą , burza u nas ponoć może być jutro , deszczyk mogłyby być ale od razu wichury niekoniecznie .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Gruszka_na_w... 21:27, 25 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Czekam na deszcz. Czwarty dzień upałów potrafi dać w kość nie tylko roślinkom.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Warmia 21:36, 25 cze 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewciu, zdjęcia jak zawsze zachwycają. Oj dużo nauki jeszcze przede mną, żeby osiągnąć taki poziom.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
babka 21:46, 25 cze 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ależ piękne te rabatki tworzysz, uroczo masz. I jeszcze czosnki i piwonie Ci kwitną?
O gnojówce rozcięczonej czytam i przypomniałam sobie o mojej, już drugi dzień jej nie przemieszałam wrrr.
Jaka masz pogodę? u mnie burza za burzą i gorąco pioruńsko
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jolanka 00:08, 26 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Anda napisał(a)


Czym Ty ją karmisz?


Niczym, ona już taka była w doniczce
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Jana 10:13, 26 cze 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Podoba mi się ten awatarek, wróciłaś do niego ? Moja driakiew też ma z metr...nie wiedziałam, źe będzie taka duża...czy znasz może jakiś ekologiczny preparat na ....stonkę?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Madzenka 10:15, 26 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Prosimy o więcej zdjęć, wręcz błagamy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies