Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 17:37, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Zana napisał(a)
A to zmieniam życzenia: nowego ogrodu, 600 róż i sztabu ogrodników życzę. A Pani jedynym obowiązkiem będzie wąchać i focić.


Anula Boska jesteś Jak się spełni to na pewno zauważysz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AnnaCh 19:34, 27 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa, rozchodnik piękny, ja je uwielbiam i mam nadzieję, że mi się kolekcja będzie powiększać ciągle, na razie mam cztery odmiany i próbuję odratować gałązki od Agaty, które kilka dni na poczcie przeleżały
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anda 19:44, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
AnnaCh napisał(a)
Ewa, rozchodnik piękny, ja je uwielbiam i mam nadzieję, że mi się kolekcja będzie powiększać ciągle, na razie mam cztery odmiany i próbuję odratować gałązki od Agaty, które kilka dni na poczcie przeleżały


Aniu, przyznam, że też się w nich zakochałam i będę starała się znaleźć dla nich miejsce Jak Ci się uda odratować to znaczy, że to naprawdę żelazne rośliny Trzymam kciuki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:48, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Pomoc poproszę Czy ktoś wie, co to jest? Zostawić czy usuwać?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 19:54, 27 wrz 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
To chyba fiolek przynajmniej listki podobne ja z tychch co zostawiają hehe
Rozchodnik cudniasty pokaz gdzie wsadzisz

Pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
frezja 19:55, 27 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)
Ewa, dziękuję Piękne zestawienie. One naprawdę tak obok siebie rosną? I rozchodnik przy hortensji wodnolubnej się nie pokłada?

Staram się lać hortkom w korzenie; każdy ma dozowane. Lekko się kładą te moje rozchodniki, ale to raczej ciężar je powala. Z przodu rosną tuje Tuffet to mają bardzo sucho.
Tu widać to połączenie
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jazzy 20:09, 27 wrz 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
600 stron cudownego ogrodu! Spełnienia wszystkich ogrodowych marzeń!
Buziak ogromniasty!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
kasia_w 20:13, 27 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ewa
gratuluję i całuję
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Anda 20:18, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
mira napisał(a)
To chyba fiolek przynajmniej listki podobne ja z tych co zostawiają hehe
Rozchodnik cudniasty pokaz gdzie wsadzisz

Pozdrawiam


Fiołek alpejski? Mam taki z metr dalej, ale jeszcze nigdy mi się nie wysiał. Kwitnie jesienią. Listki ma inaczej ubarwione, z takim jasnym prążkiem. Jeśli to fiołek, to zostawię, a jakże

Rozchodnik w donicy. Zrobię jutro fotki. Wiosną będę go dzielić. Mam nadzieję, że zimę w donicy przetrzyma
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:19, 27 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
frezja napisał(a)

Staram się lać hortkom w korzenie; każdy ma dozowane. Lekko się kładą te moje rozchodniki, ale to raczej ciężar je powala. Z przodu rosną tuje Tuffet to mają bardzo sucho.
Tu widać to połączenie


Ewuś dzięki, już podziwiałam u Ciebie to połączenie Pięknie wygląda ten zestaw
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies