Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Basilikum 15:58, 02 gru 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
a na koncert to ja sie wybieram, tylko ja inna muzyke preferuje. "Ludowa muzyka na cichy czas" tak sie koncert nazywa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
jankosia 19:42, 02 gru 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No nie! Sebek mnie rozwalił po prostu Dziewczyny na ciężko a on z Iglesiasem wyskakuje No nie mogę normalnie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Anda 19:47, 02 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Dominiko, koncertowo, a jakze

Iza, i tance ludowe tez beda?

Jankosia, dobrze, ze tatusia nie slucha, bo bym sie przestraszyla Iza z ludowa muzyka wg mnie jeszcze lepsza
Z gory mowie, ze nie chce tu nikogo urazic, buziaki dla Was
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jankosia 20:30, 02 gru 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Haha, moja córa słucha takich rzeczy że nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć Muszę znać Bibera, Grzeszczak i innych tego pokroju a z łezką w oku wspominam jak jako kilkutetnia dziewczynka robiła występy do muzyki Gaby Kulki Mam nadzieję że wróci jeszcze na właściwą drogę - podobał jej się koncert Organka i Podsiadło więc chyba jest jeszcze dla niej nadzieja Nie neguję tego czego lubi słuchać bo skutek mógłby być odwrotny od zamierzonego
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
inka74 20:53, 02 gru 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Ja ostatnio byłam na koncercie bluesowym z piosenkami Nalepy. A teraz ciągle za mną chodzi Human Rag'n'Bone Mana
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 21:04, 02 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Koncertowo Pięknie. Uwielbiam dobrą muzykę, bluesa, jazz, klasyka A na koncert ide niedługo Edyty Geppert
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnnaCh 00:25, 03 gru 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewciu, oczywiście opowiem jak było, a właśnie sobie koncertową wersję Angel zapodałam
Z koncertów, to jeszcze 17 grudnia idę na operę Turandot

Jankosia, Grzeszczak to wiem, że takowa jest, to i tak sukces Dla mnie jej wszystkie piosenki są takie same, nie rozróżniam jednej od drugiej, a czasem słyszę jak jadę samochodem. Wyobrażasz sobie, żeby tego za 20 lat słuchać? Ja dla mnie dobra muza skończyła się w latach 90 (z drobnymi wyjątkami, np. mojego ukochanego DM )
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anda 08:18, 03 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
jankosia napisał(a)
Haha, moja córa słucha takich rzeczy że nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć Muszę znać Bibera, Grzeszczak i innych tego pokroju a z łezką w oku wspominam jak jako kilkutetnia dziewczynka robiła występy do muzyki Gaby Kulki Mam nadzieję że wróci jeszcze na właściwą drogę - podobał jej się koncert Organka i Podsiadło więc chyba jest jeszcze dla niej nadzieja Nie neguję tego czego lubi słuchać bo skutek mógłby być odwrotny od zamierzonego


Moja córa też powoli z muzyki dla dzieci przesiada się na młodzieżową Uczy się gitary, więc mam nadzieję, że wejdzie na dobrą drogę Właśnie obejrzałam Gabę Kulka - ale ma dziewczyna dykcję Organek bardzo kojarzy mi się z White Stripes - lubię. Podsiadlo super! Zaraz go poszukam na Spotify Z polskich bardzo lubię Pustki, śliczny głos.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:25, 03 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Inka74, bluesa słucha chętnie mój M. A Human jest świetny, bardzo wpada w ucho
Jolanka, no Edyta to ma głos. Niestety nigdy nie byłam na żadnym jej koncercie. Na żywo to musi być niezłe przeżycie.
AnnaCh 101
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
amelia_b 09:05, 03 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Ewcia jakie ja mam u Ciebie tyły to nawet sobie nie wyobrażaszn zgodzę sie z dziewczynami że fotograf z Ciebie doskonały a twoje zdjecia chętnie bym na ścianie sobie powiesiła, idealnie mrozek uchwyciłaś a i wizytówka powstała cudowna pozdrawiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies