Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Warmia 11:38, 16 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Aniu, Ogrodowisko to już jakby Polskie Towarzystwo Ogrodowe


To musisz powiedzieć na jednym ze spotkań, że w Polsce też jest coś w rodzaju takiego Towarzystwa i może jakieś połączone spotkanko się zorganizuje
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 11:48, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Warmia napisał(a)


To musisz powiedzieć na jednym ze spotkań, że w Polsce też jest coś w rodzaju takiego Towarzystwa i może jakieś połączone spotkanko się zorganizuje


To jest dobry pomysł. W PL sa piękne ogrody pokazowe, Hortulus nie jest daleko od granicy. Pewni coś jeszcze by się znalazło. Tylko najpierw muszę tam trochę bardziej "zapuścić" korzenie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
abiko 11:58, 16 sty 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
To chyba nie to..
Będziesz nas edukować
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kawa 12:07, 16 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewunia no gratuluję
róze będziesz miała w małym paznokciu a resztę w małym palcu
u nogi

super cieszę sie z Tobą
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AsiaK_Z 12:23, 16 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Dokładnie Ewka, będziesz naszym jeszcze większym Różanym Guru
Żeby tylko ten język łatwiej mi wpadał do głowy to by było git, a tak jest kit
Miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Milka 12:43, 16 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ALe fajnie z tym towarzystwem, Ty się Ewo duzo nauczysz, a potem i nam tę wiedze przekażesz, pozdrawiam w nowym roku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Warmia 12:50, 16 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)


To jest dobry pomysł. W PL sa piękne ogrody pokazowe, Hortulus nie jest daleko od granicy. Pewni coś jeszcze by się znalazło. Tylko najpierw muszę tam trochę bardziej "zapuścić" korzenie


ukorzeniaj się szybciutko, a potem do dzieła
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Mixtoorka 13:26, 16 sty 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)
Latem będę robić zdjęcia, jeśli mnie do siebie wpuszcza


I pięknie się zapowiada. A, że ja o różach to raczej niewiele wiem, i czuję się momentami jak na wykładach ze statystyki to dalej będę czuła się jak obcokrajowiec, ale przynajmniej pooglądam cudeńka.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
sylwia_slomc... 13:31, 16 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Ewka to nam z niemieckiego na Polski będziesz tłumaczyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
13:35, 16 sty 2017
Anda napisał(a)
Marti, ej, ja do tej pory z dnia na dzień wiem tylko coraz lepiej, ze nie wiem. Niby to dobry początek do nauki, ale frustrujący
Jechałam na to spotkanie z dwiema babkami należącymi już dłużej do Towarzystwa. Bardzo jestem ciekawa ich ogrodów, bo z tego co mówiły, musza być nie tylko duze ale i nieźle obsadzone. Latem będę robić zdjęcia, jeśli mnie do siebie wpuszcza



oj to ty bedziesz miec intesywny sezon w tym roku .....raczej cie wpuszcza ....bo kazdy ogrodnik lubi pokazywać efekt swojej pracy

jakbys tak fotkami z niemieckich ogrodów nas pozanudzała ...to byłoby i dla nas duża atrakcja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies