Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Festiwal Traw i Kwiatów w Wojsławicach 27.09.2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Festiwal Traw i Kwiatów w Wojsławicach 27.09.2015

alinak 22:18, 25 sie 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
A Tomek przecież tam na pewno będzie,więc wystarczy mu wczesnej napisać co ma przywieźć . ....o wyjeżdzie myślę
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
siakowa 22:25, 25 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
A możecie napisać kto to Tomek ?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
gusiarz 10:30, 26 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Alinko myśl... może we dwie?? Będzie wesoło

Siakowa... ... No już się cieszę,bo decyzja w sercu zapadła... tylko ten real...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Madzenka 22:04, 26 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Siakowa to słynny Tomek Grochowski hodowca traw. Jest tez odcinek Maji u Tomka, ale nie pamietam ktory to nr
W ubiegłym roku zamawialiśmy u Tomka trawy i odbieraliśmy w Wojslawicahc. Finka miała piekne zawilce i nie tylko. Co roku sa piekne hortensje i inni wystawcy traw. Dodatkowo Wojsławice są godne odwiedzenia a ja zamawiam juz na 27 piekną pogodę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:43, 29 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Czy w ubiegłym roku można było kupić rozchodniki? Może ktoś białe kupował i wie?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 09:28, 30 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie pamietam, moze ktos orzypomni,
Było duzo traw, wszelkeigo typu, wrzosów, zawilcow, hortensji bukietowych jest po prostu szalenstwo.
Proponuje wpisywać co kogo i tresuje zadamy pytanie Tomkowi i Marcie czy będa to mieli na stoisku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
tomgroch 21:48, 31 sie 2015

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
Madzenka napisał(a)
Siakowa to słynny Tomek Grochowski hodowca traw. Jest tez odcinek Maji u Tomka, ale nie pamietam ktory to nr
W ubiegłym roku zamawialiśmy u Tomka trawy i odbieraliśmy w Wojslawicahc. Finka miała piekne zawilce i nie tylko. Co roku sa piekne hortensje i inni wystawcy traw. Dodatkowo Wojsławice są godne odwiedzenia a ja zamawiam juz na 27 piekną pogodę


Oj!
Zaraz tam słynny Dobrze, że blizny na czole nie mam
odcinek 529
no pogoda na 27 by się przydała - ładna!
Na razie mogłoby coś 2-3 dni polać, chociaż my akurat specjalnie nie narzekamy, bo nas jakoś susza ominęła.
____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
nawigatorka 22:17, 31 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
tomgroch napisał(a)


Oj!
Zaraz tam słynny Dobrze, że blizny na czole nie mam
odcinek 529
no pogoda na 27 by się przydała - ładna!
Na razie mogłoby coś 2-3 dni polać, chociaż my akurat specjalnie nie narzekamy, bo nas jakoś susza ominęła.

To ja się ze Słynnym Tomkiem przywitam i zamist pisać maile tu będę dopytywac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
finka 11:42, 08 wrz 2015


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Hej hej Dobrze że i ja nie mam blizny hehe
co do zadawania pytań to lepiej emalie wysmarować do nas bo pocztę codziennie ogarniamy a z forum (przynajmniej u mnie) różnie bywa

Mój odcinek u Mai to 442 zapraszam do obejrzenia.

Do Wojsławic jak zawsze zabieramy piękne trawy, zawilce, hortensje, rozchodniki, jeżówki,ophopogon, caryopteris i wiele wiele innych.

Pogoda od 5 lat zawsze była na Trawach, więc inaczej być nie może...ale nie czarujmy więcej
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Margarete 14:19, 09 wrz 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kurcze.........same VIP-y tu sie odzywają . I ja sie przywitam, dzien dobry pani MARTO dzien dobry Panie TOMKU
Miło było i fajnie w ubiegłym roku...i te tłumy na spotkaniu Ogrodowiskowym, pamiętacie że aż jedzenia w barze zabrakło...
Postaram sie ...może i mnie sie uda dojechac.........chciałabym........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies