Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U Agi - czyli słońce i piach

Pokaż wątki Pokaż posty

U Agi - czyli słońce i piach

ag_zie 13:35, 27 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Internet mi dziś zaszroniał

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
zszywka 14:49, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Najważniejsze że do celu ja działam z rabatami tak jedna na rok ale w przyszłym sezonie wiosennym chce skończyć hortensjową i zrobić różankę


Piękne zdjęcie Agnieszko wygląda jakby ktoś poprzyklejał małe piórka
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
sylwia_slomc... 15:30, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Nie ważne szybko czy powoli byle do przodu do celu. z każdym sezonem i kolejną rabatką będzie znacznie ładniej.
Zastanawia mnie kształt chodnikowej ścieżki przy tej długiej rabatce co zaczęta .....nie wiem czy to wina fotki czy robotnika , ale odnoszę wrażenie , że w jednych miejscach jest węższa a w drugich szersza......ładnie by było jakby taką płynną linią się wiła o jednej szerokości na całej długości......chyba, że taki był cel, ale jeśli nie to teraz jest jeszcze czas , żeby poprawić ten kształt
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
juliad 16:47, 27 lis 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 8
jak chronicie swoje rabatki, aby przetrwały bardzo mroźną zimę? czy obłożenie folią i watą wystarczy?
____________________
kasja83 17:16, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
ag_zie napisał(a)

"mocno" to za dużo powiedziane zapraszam

Ha, haDla mnie-właścicielki ugoru jest naprawdę dużo zrobione. Fajnie, ze masz już koncept ogrodu. U mnie cała zima na planowanie. Chętnie ruszyłabym z kopyta na wiosnę, ale póki co-skarbiec pusty
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Toszka 19:39, 27 lis 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
juliad napisał(a)
jak chronicie swoje rabatki, aby przetrwały bardzo mroźną zimę? czy obłożenie folią i watą wystarczy?


to najlepsza receptura na wygnicie i grzyba. Delikatne byliny najlepiej jest okryć stroiszem, czyli gałązkami iglaków. Śnieg jest najlepszą pierzyną.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ag_zie 16:02, 28 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
zszywka napisał(a)
Najważniejsze że do celu ja działam z rabatami tak jedna na rok ale w przyszłym sezonie wiosennym chce skończyć hortensjową i zrobić różankę


Piękne zdjęcie Agnieszko wygląda jakby ktoś poprzyklejał małe piórka

Też będę tak robiła - póki dzieciaki są małe to nie poszaleję więc jedna w roku chyba będzie ok
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
AnnaCh 16:07, 28 lis 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
ag_zie napisał(a)
Też będę tak robiła - póki dzieciaki są małe to nie poszaleję więc jedna w roku chyba będzie ok
Najważniejsze, że do przodu Ja w kwietniu wróciłam do pracy, więc czasu mało, ale zawsze coś tam mi się udało zrobić w tym sezonie. Jedną sporą rabatę, skrzynie na warzywa, cisy wsadzone Powoli Agnieszko damy radę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ag_zie 16:10, 28 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie ważne szybko czy powoli byle do przodu do celu. z każdym sezonem i kolejną rabatką będzie znacznie ładniej.
Zastanawia mnie kształt chodnikowej ścieżki przy tej długiej rabatce co zaczęta .....nie wiem czy to wina fotki czy robotnika , ale odnoszę wrażenie , że w jednych miejscach jest węższa a w drugich szersza......ładnie by było jakby taką płynną linią się wiła o jednej szerokości na całej długości......chyba, że taki był cel, ale jeśli nie to teraz jest jeszcze czas , żeby poprawić ten kształt

Sylwio, jeśli chodzi o kształt chodnika i tej rabaty to miało być na prosto. Jak panowie wyznaczyli to co wymyśliłam to nie podobało nam się to chodnik wyglądał jak autostrada Po zmianie koncepcji wyszło to co teraz jest i to nam się podoba - mimo różnicy w szerokości tej rabaty.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
ag_zie 16:13, 28 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
juliad napisał(a)
jak chronicie swoje rabatki, aby przetrwały bardzo mroźną zimę? czy obłożenie folią i watą wystarczy?


Toszka napisał(a)


to najlepsza receptura na wygnicie i grzyba. Delikatne byliny najlepiej jest okryć stroiszem, czyli gałązkami iglaków. Śnieg jest najlepszą pierzyną.


O i ja się czegoś dowiedziałam dziękuję Toszko
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies