Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nowoczesny w pradolinie Warty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nowoczesny w pradolinie Warty

HanaK 21:35, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Coś za coś, jest przyjemność z obcowania ze stworkami, ale szkody są nieuniknione

gosika67 napisał(a)
Widzę,że szkody i pożytki, tak jak moje koty. Ale roślinki u Ciebie idą do przodu.
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 21:39, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Zapraszam, a ja zauważyłam, że masz doświadczenie w hodowli owiec, już się nauczyłam, że rady praktyków to nie to samo, co teoria


Basilikum napisał(a)
Przylecialam z rewizyta przeczytalam 3 strony i mi sie podoba
juro bede dalej czytac. zaznaczam, by sie nie zgubil mi Twoj watek.

____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 21:42, 25 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Sąsiadka wychodząc do ogrodu też jest radośnie witana, ostatnio się uśmiałam, bo się biedna tłumaczyła owcom "dziś nic smacznego dla was nie mam" A ja się zastanawiałam co one tak ganiają od budki do płota ) Podkarmia je przez płot wychodzą na spacer na łąkę

Anda napisał(a)
Super macie te kosiarki, nigdy nudno nie jest, za to wesoło, jak na tarasie sterczą becząc Wyobrazam to sobie

Własne ziemniaki to jest to. Raz tylko miałam. Teraz mam skrzynie i mi szkoda miejsca.
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Basilikum 21:11, 26 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Haniu jakiej rasy sa Twje owce?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
HanaK 22:40, 26 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Wrzosówki, mają ok. 14 miesięcy, dopiero zaczynają siwieć

Basilikum napisał(a)
Haniu jakiej rasy sa Twje owce?
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Konieczki 09:43, 27 mar 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Wiele radości masz ze swoich owiec, pokazalam mężowi I bardzo mu się spodobały (u nas już nie ma szans)
szacunek za śrutowanie (wiem moi dziadkowie kiedyś śrutowali zboże dla świn I gotowali im ziemniaczki )
Wcale się nie dziwię że owieczki skradły serce sąsiadki
____________________
Zielonym do góry... :)
HanaK 10:16, 29 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Z życia owiec - łobuzice nauczyły się forsować bramkę i w poniedziałek prawie dotarły na górny taras, zauważył je nasz synek, wzmocniliśmy zabezpieczenie

A poza tym wczoraj - forsycja już prawie kwitnie :



Klonik ginnala już prawie ma listki :



Wypatrujemy kwiatów Pana Ziemniaka:



i ... o ok. 18.55 przyleciał nasz bocian, ale jeden i wypatrujemy partnera/ partnerki:

____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Konieczki 10:53, 29 mar 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Łobuziary

Róże przycięłaś?
____________________
Zielonym do góry... :)
Basilikum 14:34, 29 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
HanaK napisał(a)
Z życia owiec - łobuzice nauczyły się forsować bramkę i w poniedziałek prawie dotarły na górny taras, zauważył je nasz synek, wzmocniliśmy zabezpieczenie


nam kiedys uciekly barany i to na czesc pastkwiska gdzie byly owce. Mamy z tego jednego ladnego baranka i wlasnie wczoraj robilismy test na ojcostwo

Forsycjo wygladaja dokladnie tak jak moje , wszedzi juz kwitna a moje nie

A bocka to nawet zazdroszcze. Tez bym chcila takiego na dachu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anda 14:42, 29 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Forsycja u Ciebie dopiero zaczyna, a u mnie zaczyna przekwitać. Jaka różnica stąd do Konina
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies