Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nowoczesny w pradolinie Warty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nowoczesny w pradolinie Warty

HanaK 16:41, 29 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Tak, róże mam poprzycinane, mieliśmy bardzo zimne noce ostatnio i jakoś tak stoją w miejscu Niektóre jeżówki i część hakone mi chyba wymarzły, na pocieszenie kupiłam sobie dziś margerytki na pniu
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 16:45, 29 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Ewo, to będziemy oglądać kolejne Twoje cuda, wpadłam na chwilkę do Twojego wątku i szok - przyrosty Twoich róż to 2 razy tyle co moich ...

Iza - boćki mają gniazdo na słupie, na sąsiedniej działce i tak jest super, spacerują sobie u nas po trawniku itp., ale załatwiają potrzeby głównie z gniazda. A że to drapieżniki to pod gniazdem jest po prostu smrodek
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 16:48, 29 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Jagniątko - niespodzianka Widziałam, że macie bardzo profesjonalną hodowlę i egzemplarze wystawowe, więc test na ojcostwo się wpisuje w poziom


Basilikum napisał(a)


nam kiedys uciekly barany i to na czesc pastkwiska gdzie byly owce. Mamy z tego jednego ladnego baranka i wlasnie wczoraj robilismy test na ojcostwo
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Basilikum 17:36, 29 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
jak chcemy sprzedac tego baranka to musimy wiedziec kto jest jego ojcem. Az ciekawa jestem, bo Taki ladny jest. Wypadalo by by tatus byl rasowy i niespokrewniony. No ale zobaczymy.

W sumie masz racje z tymi bockami, lepiej jak sa u sasiada, wtedy mozna je przez okno ogladac i smrodku nie czuc
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
HanaK 22:20, 29 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Iza, to trzymam kciuki, aby piękny baranek, owoc miłości spontanicznej nie był naznaczony inbredem

Basilikum napisał(a)
jak chcemy sprzedac tego baranka to musimy wiedziec kto jest jego ojcem. Az ciekawa jestem, bo Taki ladny jest. Wypadalo by by tatus byl rasowy i niespokrewniony. No ale zobaczymy.

W sumie masz racje z tymi bockami, lepiej jak sa u sasiada, wtedy mozna je przez okno ogladac i smrodku nie czuc
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 12:38, 17 kwi 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Mam nadzieję, że Święta mijają wszystkim przyjemnie, u nas dziś rano 2 stopnie mieliśmy, chodzę w czapce i oglądam ogród

Margerytki ze stokrotkami, bukszpanem i jaskrami, z wielkanocnymi wesołymi zajączkami


Panny Kosiarki gdy tylko się uda przychodzą na taras, zamiast się telepać po schodach wędrują po skarpie, skubiąc liliowce, kocimiętkę, i moje hakone !!!


Tulipany zaczynają kwitnąć :




Szachownica jest prześliczna, nie myślałam, że jest taka filigranowa, muszę koniecznie dosadzić ich kilkadziesiąt jesienią:


____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 12:54, 17 kwi 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Brunnera kwitnie, ale dlaczego ma takie drobne listki ??



Kwitnie też klon purpurowy:


Borówka brusznica, zasadzona koło borówek, pod sosenką/ kosodrzewiną ?
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 12:58, 17 kwi 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Forsycja zakwitła 3.04.2017 :


Kwitnie nadal
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
HanaK 13:00, 17 kwi 2017


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
A tu berberys, stare owoce jeszcze wiszą, a kwiatki już prawie, prawie :
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
gosika67 13:15, 17 kwi 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj Haniu dawno Ciebie nie było,u nas dziś rano padał śnieg, wszystko ładnie u Ciebie kwitnie.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies