Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Nasiona stipy, werbeny, jeżówek, ośmiału, carex Bronze Form.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasiona stipy, werbeny, jeżówek, ośmiału, carex Bronze Form.

Jadwiszka 08:56, 30 wrz 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
Jeśli byli by chętni za koszt wysyłki oddam nasiona roślinek wymienionych w tytule wątku - kiedys to mnie obdarowały dobre Ogrodniczki z tego Forum, więc czuję się zobowiązana podać piękno dalej.

Nasionka będą do wysyłki w okolicy grudnia/końca listopada - jak już werbena przekwitnie, wysyłki w jednym terminie - tzn za jednym wyjściem na pocztę - do poczty mam kilka km i byłoby dla mnie kłopotliwe biegać z każdą kopertą osobno.

Werbena u mnie z nasion Danusi i sadzonek Małej Mi.
Jeżówki z nasionek Małej Mi, Pszczelarni i kupne - zwykłe różowe.

Stipa pobrana z roślinek wysiewanych na wiosnę.
Pozbierałam też nasionka z carexów Bronze Form.

Przy czym zaznaczam - to moje pierwsze zbiory nasienne - mam nadzieję, że utrafię w odpowiednim momencie i nasiona będą w pełni wartościowe,


Na chwilę obecną mogę obdarować 6 osób.

Proszę o wpisywanie się tutaj w wątku , a jak nasionka będą gotowe do wysyłki będziemy kontaktować się z danymi do wysyłki na pw.

EDIT: carex rozdzielony.

Została, jeżówka, stipa i werbena.


EDIT 2 ośmiał- własnie skontrolowałam wiaderko w blaszaku - został doszczętnie zjedzony przez małe urocze szare zwierzątka, każde ziarenko jest rozgryzione i puste, a miałam cały kubek. niestety takie uroki mieszkania w polach. Tych, którzy nastawili się an ośmiał przepraszam , nawet jedno ziarnko nie zostało dla mnie. Pozostałe jak najbardziej aktualne.
paulina_ns 09:01, 30 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ja bym bardzo prosiła
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
frezja 09:29, 30 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
To i ja poproszę
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jankosia 09:46, 30 wrz 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ja bym bardzo chciała nasionka dwóch ostatnich roślinek. Przypomnieć się w grudniu?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
chelll 09:46, 30 wrz 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Mam nadzieję, że i ja zmieszczę się w pierwszej szóstce. Jestem zainteresowana stipą, carexem i ośmiałem. pozdrawiam !
____________________
Handmade by Elka
KAMILNOWICKI 10:21, 30 wrz 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Znajdzie się jeszcze coś dla mnie?
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Jadwiszka 10:55, 30 wrz 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
Jak na razie aktualizacja:

Paulina_ns - nasionka pełny pakiet (?)

Frezja - pełny pakiet (?)

Jankosia - carex

Chell - stipa, carex ,

Kamilnowicki - stipa i carex

JulkaAd - werbena, stipa ,carex


Mania0 -werbena, stipa, carex, jeżówka,

Bacha2224 - stipa,werbena i carex

as226 - werbena, stipa , jeżówka



Jankosiu - w grudniu popakuję i się do Was odezwę - wtedy podacie mi na pw adresy wysyłkowe, na razie ogarnijmy to w wątku bo jak będę miała multum wiadomości na pw to się w tym zamerdam
jankosia 10:58, 30 wrz 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Jadwiszko, dla mnie ośmiał i carex. Napisałam "dwie ostatnie" nie dodając "w tytule" Wybacz, powinnam była doprecyzować.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Jadwiszka 10:59, 30 wrz 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
jankosia napisał(a)
Jadwiszko, dla mnie ośmiał i carex. Napisałam "dwie ostatnie" nie dodając "w tytule" Wybacz, powinnam była doprecyzować.


poprawione
Mania0 11:00, 30 wrz 2015

Dołączył: 22 lip 2014
Posty: 56
Ja też bym bardzo bardzo chciała jakby jeszcze coś było
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies