Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

Iwk4 12:07, 25 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja też chętnie posłucham opini o różach. Która ci się podoba, zdrowa...
Teraz by ci się przydał urlop po urlopie
____________________
Ogródek Iwony II
anna_t 12:12, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwonka teraz by mi się przydal urlop od dzieci
Edyta dzieki za opinie, jak w tym roku sie Louis nie ogarnie to moze na wiosne wymienie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 12:40, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
dziewczyny czy teraz gdy kocimietka robi sie taka brzydsza (chyba przekwita) mam ją ściąć? a potem mogę podzielić i przesadzić?

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 14:23, 25 cze 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Anka, fajne, że jesteś, pytałaś u mnie o pryskanie TF. Moje na razie bez mszyc, nic nie robiłam z nimi
Mam nadzieję, że dam radę wszystko ogarnąć i spotkamy się w Szmaragdowym
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_t 14:38, 25 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
u mnie generalnie bardzo dobrze walczą ale troszke mają, spróbuję dzisiaj sody bo Edyta u siebie chwaliła ten sposob. herbatka, wrotycz, cola do kitu.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anda 15:40, 25 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
anna_t napisał(a)

[...] z louis odier nie jestem zadowolona, moze wymienię..powiedz mi jak ona z pasozytami i chorobami sobie radzi u Ciebie?


Hej Aniu, fajnie że wróciłaś. Tak "cicho" było na forum bez Ciebie
Co do LO to przecież dopiero co ją posadzilaś. Moja w zeszłym roku też była taka sobie. W tym roku już długo kwitnie, chyba ze trzy tygodnie. Co do mszyc to pryśnij ją w tym roku jakimś środkiem systemicznym (nie kontaktowym) i będziesz miała spokój. Najwyraźniej nie masz jeszcze w ogrodzie zbyt wielu naturalnych wrogów mszyc
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:42, 25 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
anna_t napisał(a)
dziewczyny czy teraz gdy kocimietka robi sie taka brzydsza (chyba przekwita) mam ją ściąć? a potem mogę podzielić i przesadzić?



Ściąć teraz koniecznie. Ale dzielenie i przesadzanie to najlepiej na wiosnę lub jesienią. Moją przesadzałam jesienią.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 15:44, 25 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
chciałam napisać to co Ewa, LO to jest róża krzaczasta , która dopiero pózniej pokaże na co ją stać , rabatówki szybciej " są gotowe" Daj jej troszkę czasu .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
lindsay80 15:47, 25 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
anna_t napisał(a)
u mnie generalnie bardzo dobrze walczą ale troszke mają, spróbuję dzisiaj sody bo Edyta u siebie chwaliła ten sposob. herbatka, wrotycz, cola do kitu.


Ania, tylko z ilością sody uważaj 1/5-1/4 łyżeczki na litr wody, nie więcej i wieczorem, bo przy tych temperaturach nawet soda może być dla roślin niebezpieczna
____________________
Tu ma być ogród :)
Filemon24 19:29, 25 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)

substral, ok kupię tnx
jak tam planowanie ślubu?


ja planowanie ślubu pierwsze słyszę hahah mamy czas w październiku dopiero miną dwa lata jak jesteśmy razem także luzik nie ma co się śpieszyć
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies