Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 16:14, 25 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Widzę, że dyskusja nadal się toczy. I choć maturę z polskiego zdałem nawet nieźle to zostanę jeszcze trochę na wydziale ekonomii - przynajmniej rok Po licencjacie się zobaczy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
tulucy 18:22, 25 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Moje zmory na studiach to były wszelkiego rodzaju zajęcia z zakresu ekonomii, mój błąd,że wcześniej nie sprawdziłam szczegółowo przedmiotów obowiązkowych, w każdym razie pozaliczałam

Róże zamówiłeś już?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Makao_J 18:40, 25 sie 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Szkolnych tematów ciąg dalszy

Sebek werbena na prawdę do wazonu fatalna. Wystawiłam ją na dwór i jak jej nie poruszam to już 3 dzień się trzyma ale jak tylko poruszę wazon to sypie się jak śnieg z nieba. Fakt jest jeden - ona na prawdę ładnie wygląda w wazonie szkoda że taka delikatna.

Tulipany zamawiasz czy kupujesz w sieciówkach?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Madzenka 07:04, 26 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek ja od początku wiedziałem, ze chce być ekonomem to o czym dziewczyny pisza to dla mnie ciemna magia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 10:12, 26 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
tulucy napisał(a)
Moje zmory na studiach to były wszelkiego rodzaju zajęcia z zakresu ekonomii, mój błąd,że wcześniej nie sprawdziłam szczegółowo przedmiotów obowiązkowych, w każdym razie pozaliczałam

Róże zamówiłeś już?


Nie mam weny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 10:14, 26 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Makao_J napisał(a)
Szkolnych tematów ciąg dalszy

Sebek werbena na prawdę do wazonu fatalna. Wystawiłam ją na dwór i jak jej nie poruszam to już 3 dzień się trzyma ale jak tylko poruszę wazon to sypie się jak śnieg z nieba. Fakt jest jeden - ona na prawdę ładnie wygląda w wazonie szkoda że taka delikatna.

Tulipany zamawiasz czy kupujesz w sieciówkach?


O ile kupie tulipany to pewnie napadnę na kilka insektów w mojej wsi Z innymi cebulkami pomyślę - mam ich dość trochę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 10:15, 26 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Sebek ja od początku wiedziałem, ze chce być ekonomem to o czym dziewczyny pisza to dla mnie ciemna magia


Na szczęście łączą nas inne wspólne tematy na forum
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
tulucy 10:17, 26 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
A ja mam pokusy
Ciągle, gdzie nie wejdę, tam kuszą ale póki co trzymam się dzielnie, może dlatego, że czekam na przesyłkę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasya 10:25, 26 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
a kiedy fotki beda ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Sebek 10:30, 26 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
tulucy napisał(a)
A ja mam pokusy
Ciągle, gdzie nie wejdę, tam kuszą ale póki co trzymam się dzielnie, może dlatego, że czekam na przesyłkę


Ja jakiś dziwny teraz jestem, jak wchodzę do szkółki to albo mnie nic nie kusi albo kupuje to co mam na liście - zazwyczaj jakiś środek. Na razie nie buszuje po szkólkach i innych różnych stronach, bo... nie chce mi się Po za tym żeby wsadzić te róże znów musze rozwalić pół bylinowki. Parę dni wolnego będę mieć za dwa tygodnie, wtedy pomyślę jak zmiany wdrożyć w życie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies