Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 00:38, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
kamila66 napisał(a)
Jestem z rewizytą Jak Ty zaczynasz w tak młodym wieku to dobrze wróży Twojemu ogrodowi

Dziękuję Oczywiście popełniłam kilka gaf ale każdy zaczynał na szczęście nie mam zbyt wiele roślin które nakupiłabym i miałabym dużo pojedyńczych roślin A to co mi zostało z " uczniowskich lat z ogrdem" to staram się wykorzystać w nowych rabatach i jakoś to wychodzi A to co niestety nie wykorzystam to hoduje na mojej rabatce wzrostu
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 00:41, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
sylwia_slomczewska napisał(a)


Daj coś zimozielonego , żeby ją chowało cały rok.....byliny śliczne , ale na zimę znikają



Fakt to jest minus bylin a co sądzisz o trawach? np o rozplenicy czy trzmielinach?
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 00:57, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kolejna dawka zdjęć


To jest rabata ze strony wschodniej, na wiosnę czeka ją rewolucja Również pójdzie w łuk ponieważ jest na przeciw hortensjowej





Natomiast ta rabata była zmieniana wiele razy ponieważ jest na wystawie południowej zdjęcie jest zrobione w przeciągu kilku dni Oczywiście na jesien zostaje przekopywana i również pójdzie w łuk jak reszta
rok 2015
przed:


po:




Teraz pokażę widok łączony obie rabaty z perspektywy hortensjowej ( wybaczcie jakość : ) )

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 00:59, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Muszę przyznać że zapadłam już na ogrodowiskową chorobę ciąge mi mało i dążę do perfekcji w moim ogrodzie a co za tym idzie: szał zakupowy
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
ag_zie 09:05, 27 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
zszywka napisał(a)
Muszę przyznać że zapadłam już na ogrodowiskową chorobę ciąge mi mało i dążę do perfekcji w moim ogrodzie a co za tym idzie: szał zakupowy

Ale wiesz że ta choroba to nieuleczalna...?
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Dominika11 09:08, 27 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ag_zie napisał(a)

Ale wiesz że ta choroba to nieuleczalna...?
ojjj nie ma szans, nic nie pomaga
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anda 09:12, 27 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Witaj, ciekawie sie wszystko u Ciebie zapowiada

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MUZA 09:38, 27 lis 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
zszywka napisał(a)



Fakt to jest minus bylin a co sądzisz o trawach? np o rozplenicy czy trzmielinach?

Patrycjo a co powiesz o ciemiernikach? to zimowy hit a do tego piękne zielone liście
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
zszywka 14:38, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Agnieszko i Dominiko już wiem że przepadłam dobrze że mam jeszcze miejsce haha


Ewo dziękuję za opinie mam nadzieję że wszystko się potoczy po mojej myśli z rabatami

Agnieszko dziękuję za pomysł ale z tego co się orientuje to niskie roślinki, prawda? : )
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Dominika11 14:40, 27 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Na O. miejsca jest pod dostatkiem
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies