Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

Anda 09:01, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Bardzo ładne widoki. Jak Ci to wszystko w tym roku wybuja, to dopiero będzie super
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 15:37, 16 sty 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
zszywka napisał(a)
Mam tu zdjęcia z Września, spore opóźnienie do wrzucania- ale w taką zimę myślę że fajnie popatrzeć na kwiaty



Ta rabatka nastraja bardzo pozytywnie Pięknie się rozrosły roślinki Bukietowe hortensje dadzą czadu w tym miejscu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
zszywka 23:54, 16 sty 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dziękuję dziewczyny Jestem bardzo ciekawa tego sezonu, jak będą wyglądać moje wszystkie zdobycze szczególnie po mrozie -30^C. Ale mam nadzieję że nie będzie dużych strat... Boję się troszke o trawy, ale były dość zasypane śniegiem więc powinno być dobrze


Chciałabym już kwiecień a najlepiej maj
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 00:44, 16 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Hmmm trzeba rozruszać wątek

Wiosna tuż tuż, nawet ptaki już pięknie śpiewają więc czas myśleć i planować prace

W zeszłym sezonie stwierdziłam z mamą że trzeba ściąć starą grusze, miałam dużo szerszeni a mój psiak się nimi bardzo interesował. Poza tym w połowie uschła, nie owocowała i tylko śmieciła...

Dzisiaj było ciepło ( jak na luty), wiatr nie wiał za bardzo, a słoneczko cudnie świeciło. Stwierdziłam ze czas na spacer po podwórku i zgadnijcie co mi się przypomniało Wiec powędrowałam do garażu po piłe i zaczęłam działać ze wspomnianą gruszą, po długim ręcznym piłowaniu w końcu udało mi się jej pozbyć... Huk był dość pokaźny, ale finalnie gruszy brak

W między czasie zauważyłam ze powoli cebulki zaczynaja wschodzic, ale jak reszta cebul jeszcze nie wiem czy ruszają bo snieg króluje w ogrodzie. Mam nadzieje ze w tym roku dopieszczę co mam i dokupie kilka rodków i azali żeby skończyć poletko Chciałabym zasadzić żywopłot na betonowym płocie od sąsiada bo szpeci, drugi żywopłot żeby osłonić się od wiatru i prześwitu na kilka podwórek i może jak mi się uda i moje fundusze przeznaczone na ogród zostaną to chciałabym posadzić 3 drzewa w szpalerku żeby odgrodzić cześć gospodarczą. I tyle, większych rewolucji nie planuje Na razie




____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Monia81 10:10, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
Ależ u Ciebie kolorowo i kwieciście Witam się i będę podglądać
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
zszywka 13:11, 19 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witaj Moniko Cieszę się ze zajrzałaś, bardzo dziękuje i zapraszam częściej

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
sylwia_slomc... 13:17, 19 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Widzę, że i u Ciebie piła poszła w ruch
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gobasia 13:52, 19 lut 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Ja też zaglądam i czekam wiosny
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
zszywka 01:01, 20 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Sylwia myślałam że zrezygnuje w połowie, ale jak zaczynam to chce skończyć. Aktualnie się poddałam i nie sprzątam tych gałęzi Jeszcze pogoda się zepsuła to już energia spadła

Basiu ja tak samo, czekam na wiosnę z niecierpliwością ale pierwsze cebule już wschodzą, ptaszki śpiewają, coraz więcej słońca.... Choć u mnie zapowiadają deszcz w tym tygodniu Ale ogromny plus za to że śnieg fajnie się roztopi i będę mogła poszperać w korze jak tam moje krokusy i tulipany
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Aurelllia 10:16, 20 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witam się serdecznie Połaziłam po ogrodzie, ale rewolucję zrobiłaś super Też na wiosnę czekam i się doczekać nie mogę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies