Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

Aurelllia 10:31, 20 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
No i nocny marek widzę, jak ja
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
zszywka 01:13, 21 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Witam w moich progach Aurelio Jak to mówią jak szaleć to szaleć ale w tym roku nie planuję takich rewolucji jak ostatnimi czasy Takie tylko tam " małe" wykopki

Nocne marki łączmy się
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:08, 24 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
No i choroba dopadła i mnie macie jakieś dobre sprawdzone domowe sposoby na pozbycie się tego paskudztwa ?
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Anda 21:21, 25 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
zszywka napisał(a)
No i choroba dopadła i mnie macie jakieś dobre sprawdzone domowe sposoby na pozbycie się tego paskudztwa ?


Herbata z lipy z miodem. Wypocisz chorobę. Rosołek i dużo pij i śpij Wracaj szybko do zdrowia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
zszywka 21:28, 25 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzięki za radę Ewuś i mam nadzieję że szybko mi przejdzie Muszę poprosić mamę skoczyła do sklepu po herbatę

Ps. W końcu legalnie mogę się lenić w domu i planować

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowalijka 21:33, 25 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Czesc Patrycja. Przybieglam do Ciebie od Ewy. Przejrzalam pismo obrazkowe. Obiecuje ze zapoznam sie z calym Twoim watkiem. Pielny ogrodek, kochany psiak, ladne rosliny i Ty bardzo pozytywna osoba,bede zagladac.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Anda 21:33, 25 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
zszywka napisał(a)
Dzięki za radę Ewuś i mam nadzieję że szybko mi przejdzie Muszę poprosić mamę skoczyła do sklepu po herbatę

Ps. W końcu legalnie mogę się lenić w domu i planować



Trochę lenistwa nie zaszkodzi, zwłaszcza w dzisiejszych czasach
Jak byłam w szpitalu, to się czułam jak w hotelu na wakacjach, no prawie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
zszywka 23:00, 25 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Nowalijka napisał(a)
Czesc Patrycja. Przybieglam do Ciebie od Ewy. Przejrzalam pismo obrazkowe. Obiecuje ze zapoznam sie z calym Twoim watkiem. Pielny ogrodek, kochany psiak, ladne rosliny i Ty bardzo pozytywna osoba,bede zagladac.


Witaj w moich skromnych progach Elo bardzo mi miło słyszeć takie słowa i zapraszam jak najczęściej . Mam nadzieje ze ten sezon będzie udany tak samo jak zeszły

Ps. Biegnę do Ciebie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:04, 25 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Anda napisał(a)


Trochę lenistwa nie zaszkodzi, zwłaszcza w dzisiejszych czasach
Jak byłam w szpitalu, to się czułam jak w hotelu na wakacjach, no prawie


Ojjj tak, wszystko tak biegnie do przodu że nawet czasu dla siebie brak nie wspominając o rodzinie czy przyjaciołach..
Mam nadzieje ze nic poważnego się nie dzieje i wszystko okej u Ciebie bo szpital to szpital, nieciekawa sprawa..
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 16:35, 27 lut 2017


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzisiaj jest taka piękna pogoda, słońce świeci i jest ciepło aż kusi coś porobić na rabatach. No ale niestety wolę nic nie robić i leczyć się krócej. Fakt nie byłabym sobą gdybym nie wyszła choć na 30-40 min na podwórko, bo świeże powietrze od razu dodaje energii i od razu samopoczucie lepsze
Więc pochodziłam sobie po podwórku, pogrzebałam w korze, tu wlazlam a tu zajrzałam i znów jakieś plany się zrodziły
Przy okazji przypomniały mi się rzeczy do zrobienia z zeszłego roku, i tak na początku planowania mam już rzeczy zaległe zeszłosezonowe. No nic, czekają mnie zakupy

Koniecznie muszę zrobić sobie listę zakupową na ten rok i plany, bo mogę zapomnieć. Całe szczęście ze nie planuje żadnych wielkich rewolucji. Chyba tan sezon to kończenie tego co mam zaczęte, chce to doprowadzić do ładu.

Stwierdziłam tez ze oto tego delikwenta czeka młotek, a raczej Piła

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies